Громадська організація Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

Дата заснування: 21 вересня 1939 року

Поштова адреса: м.Львів, вул..В.Янева, 10,  індекс 79053

Телефон: 263-23-00

 Електронна адреса: dynamolviv@i.ua

Веб-сайт: http://dynamo-lviv.com/about/

 Соціальні мережі:

https://vk.com/dynamolviv

https://www.facebook.com/dynamolviv/


Яцковець Віктор Степанович

 перший заступник голови. 04.03.1959 р., смт.Лугини, Житомирської області, перший заступник голови.

    1985-1990 рр. – заступник начальника управління ЛОР ФСТ «Динамо»; 1990-1991 рр. – директор об’єднання орендних колективів спортивних споруд ЛОО ФСТ «Динамо» України; 1991-1995 рр. – голова оздоровчого фізкультурно-спортивного клубу «Атлет»; 1995-1996 рр. – начальник відділу експлуатації спортивних споруд ЛОР ФСТ «Динамо»; 1996-1997 рр. – старший інспектор-методист облради «Динамо»; 1997-2001 – старший інспектор-методист, він же начальник управління спортивних споруд ЛОО ФСТ «Динамо» України; 2002-2008 рр. – заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України; 2008-2010 рр. – в.о. першого заступника голови ЛОО ФСТ «Динамо» України; 2010 – по нині – перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України.

– Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту»

– Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності організації.

– Забезпечує процес і контролює реалізацію цілей та функцій організації.

– Організовує роботі та ефективну взаємодію між всіма структурними одиницями організації, направляє їхню діяльність на досягнення високих результатів.

– Визначає пріоритети і черговість поставлених задач.

– Аналізує хід виконання поставлених завдань і вносить відповідні корективи.

– Організовує і проводить з колективом щотижневі наради по підведенню підсумків і постановці нових цілей,  задач на наступний період роботи.

– Вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих функції іншим посадовим особам: заступнику голови, начальникам, директорам і т.д.

– Забезпечує додержання законності.


Будулич Володимир Євстахович –

 заступник голови. 15.02.1973 р., с.Корчин, Сколівського району, Львівської області,  заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України.

   2002-2003 рр. – заступник директора НСБ «Динамо» в смт. Славсько, 2003-2010 рр. – директор НСБ «Динамо» в смт.Славсько, з 2010 по нині – заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України.

   в 2007 р. – нагороджений відзнакою «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» та грамотою за плідну співпрацю з реалізації завдань державної програми розвитку фізичної культури і спорту, допомогу в проведенні спортивно-масових заходів.

Здійснює раціональний розподіл обов’язків між працівниками організації, поділ функцій, задач, дій.

– Виконує окремі службові доручення безпосереднього керівника.

– Підтримує та розвиває рівень лояльності фірм, що співпрацюють з організацією

– Налагоджує співпрацю з фінансовими установами

– Здійснює необхідні ділові, іміджеві контакти з бізнесовими колами та  органами державної виконавчої влади.

– Перевіряє забезпеченість представництва матеріально-технічними, інформаційними ресурсами, необхідними для виконання поставлених завдань.

– Керує структурними підрозділами організації, які виконують економічну роботу

 


Булава Петро Андрійович

начальник фізкультурно-спортивного відділу. 18.01.1960 р., м.Борзна, Чернігівської області, начальник фізкультурно-спортивного відділу ЛОО ФСТ “Динамо” України, з 1980 р. – тренер-викладач з легкої атлетики, з 1985-1992 рр. – інспектор, старший інспектор-методист ЛОО ФСТ «Динамо» України, а з 2001 року – начальник фізкультурно-спортивного відділу ЛОО ФСТ «Динамо» України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Аналізує види спорту, спортсменів які мають стійкі тенденції та перспективи  показати найвищі результати на міжнародній арені.

Спрямовує роботу на подальший розвиток інфраструктури пріорітетних видів спорту, підготовку спортивного резерву, участь спортсменів у міжнародних змаганняз згідно з планами підготовки.

Готує матеріали на колегію управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Ініціює питання про створення спортсменам-кандидатам до складу олімпійської збірної команди України та їх тренерам належні умови для тренування та проживання.

Сприяє розвитку масової фізичної культури і спорту, участі та підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу.

Організовує виконання рішень керівних органів організації.

Контролює та відповідає за організацію роботи дитячо-юнацьких шкіл обласної організації та команду майстрів з водного поло.

Взаємодіє з спеціалістами державних і громадських організації, залучає їх до спільної роботи щодо забезпечення виконання окремих завдань і проведення спільних заходів.

Забезпечує взяємодію з правоохоронними відомствами при проведенні спільних заходів та виконанні статутних завдань.

Впроваджує в практикудіяльності товариства нові організаційні форми проведення фізкультурно-спортивних ззаходів, вивчає і узагальнює позитивний досвід роботи, пропагандує і розповсюджує його.

Налагоджує взаємостосунки з фізкультурно-спортивними організаціями закордоном і в Україні, організовує спільну діяльність.

Комплектує збірні команди організації до участі в Спартакіадах ФСТ “Динамо” України.

Керує діяльністю Львівського регіонального центру спеціальної підготовки ФСТ “Динамо” України.