Львівська обласна федерація біатлону ( скорочено ЛОФБ)

Керівники федерації:

Голова ЛОФБ: Полюга Роман Степанович

Секретар: Кожушко Федір Петрович

Президія у складі 9 чоловік, а саме: Полюга Р.С., Кожушко Ф.П., Фртуна І.В., Кільчицька Г.І., Іващук Ю.Г., Пазин М.В., Мизак В.Т., Самець О.О., Закрута А.М..

Провідні спортсмени:

1. Кільчицький Віталій  – 1988р.н. – МС

2. Кожушко Віталій        – 1987р.н. – МС

3. Копчак Юрій                  – 1991р.н. – КМС

Провідні тренери:

1.Полюга Р.С.

2.Фортуна І.В.

3.Самець О.О.

4.Кільчицька Г.І.

Контакти:

Адреса: 81054, м. Новояворівськ, вул. Привокзальна 1, Яворівського р-ну,

Львівської обл.

Телефон/факс: +38 (03256) 42-1-31,

e-mail: sdush-nov@i.ua

Короткий опис про діяльність:

Львівська  обласна  Федерація  біатлону –  була  створена  10  лютого  1988 року  (Свідоцтво № 522). Основна діяльність федерації направлена на розвиток біатлону на Львівщині, а саме покращення матеріально-технічної бази, придбання якісного спортивного інвентаря, створення спортсменам-біатлоністам умов для вдосконалення спортивної майстерності.

Історія, найбільші досягнення:

За роки діяльності  обласної Федерації  спортсмени-біатлоністи Львівщини активно приймають участь у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

В період з 1998р. по 2004р. слід відзначити біатлоністів Канцедала Богдана, Манька Сергія, Глову Оксану, які були членами молодіжної команди України. Канцедал Богдан – першим із спортсменів прийняв участь у міжнародних змаганнях, Європейському молодіжному Олімпійському фестивалі в Швеції, Манько Сергій, учасник Чемпіонату Світу серед юніорів в Італії. Глова Оксана стала бронзовим призером чемпіонату Європи в м.Раубічі  (Білорусія).

Слід відзначити досягнення біатлоністів Львівщини з 2004 року до теперішнього часу. Група біатлоністів, а саме Самець Олександра, Ушарук Сергій, Глинський Володимир,Параконний Костянтин,  Кожушко Віталій, Кільчицький Віталій стають багаторазовими чемпіонами та призерами Чемпіонатів України серед юнаків, юніорів, дорослих та комплексних змагань – Зимових юнацьких, молодіжних та всеукраїнських спортивних Ігор України.

У складі юнацької та молодіжної збірної команди України біатлоністи Самець Олександра, Ушарук Сергій, Глинський Володимир приймають участь у Чемпіонаті Світу з біатлону  та десятки кращих спортсменів цих змагань.

В 2005 році Кожушко Віталій, Кільчицький Віталій підкорили вершину п’єдесталу Чемпіонату Світу з біатлону серед юнаків у м. Контіолахті (Фінляндія) стали бронзовими призерами в естафеті. В цьому ж році Кожушко Віталій  став бронзовим призером Європейського молодіжного Олімпійського фестивалю в м.Монтей (Швейцарія).

З того часу ці два спортсмени міцно закріпилися у складі збірної команди України і щороку приймають участь в міжнародних змаганнях. На Чемпіонатах Європи з біатлону серед юніорів в 2007 році ( м. Банско, Болгарія) та 2008 році ( м. Нове Місто, Чехія) стали бронзовими призерами в естафеті. Кожушко Віталій на І – літньому етапі Кубка Світу з біатлону в м. Остов (Росія)став бронзовим призером в спринтерській гонці. Кільчицький Віталій в 2009 році приймав участь та показав високі результати на Чемпіонаті Світу серед юніорів ( м. Кенмор, Канада) – 4 місце естафета, Всесвітній Універсіаді ( м. Харбін, Китай) та став срібним призером Чемпіонату Європи з біатлону серед юніорів в естафетній гонці( м. Уфа, Росія).

В період з 2010 – 2011 років  Кільчицький Віталій та Кожушко Віталій у складі збірної команди України приймали участь у етапах Кубка Європи, Світу, Чемпіонаті Європи, Всесвітній Універсіаді.

Підростають і молодші талановиті спортсмени – біатлоністи. Копчак Юрій – є багаторазовий чемпіон та призер Чемпіонатів України серед юнаків та юніорів та в період 2010-2011 років приймав участь у Європейському молодіжному Олімпійському фестивалі, Чемпіонаті Світу серед юнаків, етапах Кубка Європи з біатлону.

Інформація куди звертатися, щоб записатися в клуб, спортивну школу, яка пропагує даний вид спорту:

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Янтар» м.Новояворівська.  (СДЮШОР «Янтар»)

Адреса: 81054, м. Новояворівськ, вул. Привокзальна 1, Яворівського р-ну,

Львівської обл.

Телефон/факс: +38 (03256) 42-1-31,

e-mail: sdush-nov@i.ua

Календар основних подій на 2011р. :

Календар

[nggallery id=16]

Федерація біатлону України

Керівники:

Президент: Бринзак Володимир Михайлович
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42

Телефон-факс: +38 (044) 289-11-87

Адреса: 03680, м.Київ, вул. Дімітрова, 5
Телефон/факс: +38 (044) 201-64-38

e-mail: ukr.biathlon@inbox.ru
Інтернет сайт: http://www.biathlon.com.ua