Тетяна Клімченко краща спортсмека Львівщини за підсумками листопада 2013 року.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення та колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращим спортсменом листопада 2013 року, члена збірної команди України, Майстра спорту України з велосипедного спорту на треку Тетяну Клімченко (тренер – Орест Тичко)

Це визнання Тетяна Клімченко здобула завдяки успішному виступу 1-3 листопада 2013 року на Першому етапі Кубку світу з велосипедного спорту в груповій гонці – скретч в м.Манчестер (Великобританія) і стала бронзовим лауреатом цих змагань.

Вже традиційно лауреати були нагороджені електронними книгами Pocket Book від генерального ІТ-партнера відділення «Техніка для бізнесу».

Довідкова:

Клімченко Тетяна Ігорівна

Дата народження: 8.05.1994 р., м. Червоноград Львівської області

Спортивне звання: Майстер спорту України  з велосипедного спорту (трек)

Посада і місце роботи, служби: Член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек)

Спортивне товариство: Представляє Львівську область – м. Львів та ЗСУ

Освіта: випускниця Львівського училища фізичної культури та 3 курс Львівського державного університету фізичної культури

Сімейний стан: неодружена

Тренери: Заслужений тренер України Орест Тичко (м. Львів), перший тренер Вячеслав Рудько (м. Червоноград).

Спортивні досягнення:

3-8 липня 2012 року – срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів в омніумі м. Анадія (Португалія).

17-19 січня 2013 року – бронзова призерка ІІІ етапу Кубку світу в командній гонці переслідування на 3000 м.  в м. Агуаскальєнтес (Мексика).

1-3 листопада 2013 року – бронзова призерка І етапу Кубку світу з велосипедного спорту (трек) в груповій гонці – скретч в м.Манчестер (Великобританія)