ІІ юнацькі Олімпійські ігри: огляд третього дня змагань

21/08/2014

У вівторок 19 серпня 2014р. у Нанкіні на юнацькій олімпіаді було розіграно 15 комплектів нагород. А відзначилися у цей день представники Китаю, Італії, Британії та Хорватії, в активі яких по дві золоті медалі.

Найбільше медалей – 5 комплектів було розіграно у олімпійському басейні. У плаванні вільним стилем на 100м перемогла Та Шен – 53,84сек. Для сімнадцятирічної китаянки це вже четверта золота нагорода – до того вона перемогла на 200м вільним стилем та у естафетах 4х100м вільним стилем змішаній і 4х100м комбінованій.

800м найкраще проплила італійка Сімона Гвадарелла – 8.35,39хв., а 200м на спині – її співвітчизниця Амбра Еспозіто – 2.10,42. У юнаків на 100м батерфляєм відзначився Цу Лі з Китаю, а у естафеті 4х100м вільним стилем перемогли британці.
У гімнастичному багатоборстві несподівано переміг британець Джамні Ріджіні-Моран. Харків’янин Владислав Грико, який після кваліфікації перебував на 4 місці, в кінцевому підсумку набрав шосту суму. Тепер на Владислава чекають фінали у вправах на коні та кільцях.
Другу золоту медаль поклали у свою скарбничку польські атлети – Анджей Жадковскі переміг у фехтуванні на рапірах. Також друге «золото» здобули іранці – Рамін Сафав’єн посів І місце у важкій ваговій категорії серед борців дзюдо. У дівчат у цьому виді одноборств чемпіонкою олімпіади у вазі до 78кг стала хорватка Брігіта Матіч.
В стрільбі з пневматичної гвинтівки перемогла швейцарка Сара Хорненг. Наша Вікторія Сухорукова на чотирнадцятому місці. Як сказав головний тренер стрілецької збірної Олександр Камінський Вікторії не вистачило досвіду змагань такого рівня. Спортсменка – родом з Донецька.
У важкоатлетів цього дня відзначились болгарин Божідар Андреєв (в/к до 69кг, сума двоборства – 300кг) та представниця Тайпею Н’єн-Хсін Чянг (в/к до 58кг – 203кг).
У змаганнях велосипедистів з веломотокросу (ВМХ) харків’янка Дарина Ткачова показала сьомий результат, а її земляк Владислав Нізицький – дев’ятий. Владислав – вихованець ХДВУФК №1.
Загальнокомандний медальний рейтинг (перша десятка) після третього дня змагань набрав такого вигляду: