Львів’янин Антон Дукач – переможець 36-ого літнього кубку Міжнародної федерації санного спорту

24/05/2016

22 травня 2016 року у місті Цвікау (Німеччина) завершився традиційний міжнародний 36-ий літній кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту), в якому взяли участь 126 учасників із 7 країн світу: Австрія, Німеччина, Україна, Словаччина, Чехія, Румунія, Польща.

Україну в заїздах чоловіків представляли Дукач Антон та Бандрівський Степан, а серед дівчат групи «А» – Харчос Анна.

Загальну перемогу серед чоловіків святкував українець Антон Дукач. Варто зауважити, що це перша перемога на таких престижних представницьких змаганнях для представників України й при цьому друге місце посів минулорічний переможець Кубку світу у місті Вінтерберг (Німеччина), господар змагань Кріс Айслер, третім фінішував Роні Петрасік з Німеччини, а шосте місце зайняв срібний призер Чемпіонату світу Ральф Палік. Степан Бандрівський замкнув 15-тку кращих.

Анна Харчос ппродемонструвала 14 результат.

В командних змаганнях перемогли господарі змагань, другими стали представники Австрії й трійку лідерів замкнули санкарі Львівщини – члени збірної команди України.