Вероніка Марченко – Чемпіонка Європи !

12 березня у фінальному поєдинку чемпіонату Європи зі стрільби з лука у закритих приміщеннях львів’янка не залишила жодних шансів росіянці Євгєнії Тімофєєвій і здобула «золото».

У перших двох серіях Вероніка стріляла феноменально – набрала 60 із 60-ти можливих очок. У підсумку Марченко розбила росіянку 6:0 (30:27, 30:29, 28:26).

На етапі кваліфікації першості Європи, яка проходила у французькому місті Віттель, львів’янка показала другий результат, а на шляху до фіналу легко долала суперниць.

В 1/8 турніру Вероніка перемогла представницю збірної Франції Тіффані Банкерт 6:0, у чвертьфіналі – спортсменку з Польщі Віолету Міщор 6:2. У півфіналі наша спортсменка без проблем довела свою перевагу над Ангеліною Конде (з Франції) 6:2.

Нагадаємо, що 11 березня у складі збірної України Марченко разом із Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою виборола «бронзу». У поєдинку за третє місце європейської першості українки були на голову сильнішими від російських лучниць – 6:0.

Додамо, що Вероніка Марченко є номінанткою на перемогу у XI Всеукраїнській урочистій церемонії «Герої спортивного року-2016». Це свого роду національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити найкращих атлетів, тренерів, команди і фахівців спортивного життя України.

Вероніку номінували до цієї престижної нагороди за перемоги на минулорічному чемпіонаті Європи в індивідуальному та командному турнірах.