Завершились змагання з важкої атлетики «Кубок пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля» (ВІДЕО)

Упродовж 2-3 березня 2018 року в залі Львівської середньої загальноосвітньої школи № 97 (вул. І. Миколайчука, 18, директор Петро Крупник) проходили змагання з важкої атлетики «Кубок пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля».

Вперше у змаганнях взяло участь близько 120 спортсменів, представників західних областей України віком від 11 до 20 років. Переможці та призери визначались у трьох вікових групах за системою Сінклера.

На урочистій церемонії відкриття юних важкоатлетів вітали: голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, голова львівської обласної федерації важкої атлетики Василь Дзвінник, директор львівської школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, Заслужений тренер України Віктор Кононенко, син Петра Короля – Артур Король, члени суддівського корпусу та ін.

Змагання відбулись під патронатом НОК України за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», Львівської обласної федерації важкої атлетики, ГО «Відділення НОК України у Львівській області».

Призери змагань нагороджувались грамотами і медалями, подарунками і сувенірами та солодким частунком від партнерів відділення «Концерну Хлібпром»

Переможці та призери змагань:

Дівчата до 17 років

І. Гринчук Вікторія «ЛДЮСШ Енергетик»

ІІ. Байкалова Анна ДЮСШ  м.Вараш (Рівненська обл.)

ІІІ. Закашевська Маргарита «КДЮСШ Атлет»  Динамо

  1. Товт Світлана ДЮСШ «Свалява» Закарпаття
  2. Лисенко Катерина ДЮСШ «Люблинець» Волинь
  3. Футрик Анастасія СК Козак м. Самбір
  4. Куц Марія ДЮСШ «Енергія»
  5. Луканіна Поліна ДЮСШ м. Вараш Рівненська обл..
  6. Барнич Марія ДЮСШ «Свалява» Закарпаття
  7. Музика Мар’яна КДЮСШ «Атлет» Динамо

Юнаки до 13 років

І. Лишега Андрій «СДЮСШОР Богатир» м.Жидачів

ІІ. Гентош Артур  СДЮШОР -1  МОН м. Жидачів

ІІІ. Лишега Сергій СДЮСШОР «Богатир» м.Жидачів

  1. Мрак Назарій КДЮСШ «Атлет» Динамо
  2. Чайківський Олег СДЮСШОР «Богатир» м.Жидачів
  3. Тихомиров Костянтин СК Козак м. Самбір
  4. Плахотнюк Радіон ДЮСШ «Енергія»
  5. НІкітась Максим СДЮШОР -1 МОН м. Жидачів
  6. Новосад Роман ДЮСШ «Люблинець» Волинь
  7. Ряпич Іван СК Козак м. Самбір

Юнаки до 15 років

І. Котельчук Володимир СДЮШОР -1 МОН м. Жидачів

ІІ. Безик Василь ДЮСШ м. Свалява (Закарпатська обл.)

ІІІ. Тимофтевич Ростислав СДЮСШОР «Богатир» м. Жидачів

  1. Баранкевич Віталій СДЮСШОР «Богатир» м. Жидачів
  2. Чопка Денис ДЮСШ «Свалява» Закарпаття
  3. Струбицький Юрій ДЮСШ «Освіта» м. Самбір
  4. Барабаш Андрій ЛДЮСШ «Енергетик»
  5. Зеленько Отто ДЮСШ «Свалява» Закарпаття
  6. Дудинець Максим ДЮСШ «Колос» м. Стрий
  7. Петелько Данило СК Козак м. Самбір

Юніори до 20 років

І. Смочек Віталій «Динамо» м. Здолбунів (Рівненська обл.)

ІІ. Махмудов Олег  СДЮСШОР «Богатир» м. Жидачів

ІІІ. Шемчук Дмитро ДЮСШ «Богатир м. Здолбунів (Рівненька обл.)

  1. Кінах Тарас ЛДЮСШ «Енергетик»
  2. Терлак Віталій СДЮШОР -1 МОН м. Жидачів
  3. Приймак Богдан СДЮШОР -1 МОН м. Жидачів
  4. Клецко Дмитро «КДЮСШ Атлет» Динамо
  5. Козюпа Олег СДЮСШОР «Богатир» м. Львів
  6. Мішко Юрій ДЮСШ «Свалява» Закарпаття
  7. Галій Володимир СДЮШОР -1 МОН м. Жидачів

Абсолютний чемпіон і Кубок пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля виборов Смочек Віталій «Динамо» м. Здолбунів (Рівненська обл.)