Велосипедисти Львівщини повернулися з Чемпіонату світу з велосипедного спорту на треку

З 28 лютого – 4 березня 2018 року в місті Апелдорн (Нідерланди) відбувалися найпрестижніші змагання в міжнародному календарі велосипедного спорту – Чемпіонат світу з трекових велоперегонів.

В складі збірної команди України змагалосяп’ятеро велосипедистів Львівщини: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей, Олена Старикова, Вікторія Кононенко.

Відтак на голландському треку в гонці «скретч» (гонка на дистанції 15 км) серед чоловіків вихованець львівської школи велосипедного спорту, член національної збірної команди України Гладиш Роман (тренери Валерій Романенков, Андрій Каргут) посів високе 4 місце. Перемогу у цьому виді одержали Євгеній Каралюк – 1 місце (Білорусь), МіхельСкартзенні – 2 місце (Італія), Калум Скотсон – 3 місце (Австралія).

У спринтерському виді гіт на 500 метрів серед жінокпредставниця Львівщини Старікова Олена посіла 5 місце та в жіночому спринті -10 місце.

У гонці «скретч» (гонка на дистанції 10 км) серед жінок Клімченко Тетяна посіла 10 місце.

У «медісоні» (парна гонка на дистанції 30 км) Соловей Ганна разом з Нагірною Анною (Миколаївська обл.) фінішували восьмими.

Вітаємо талановитих велосипедистів Львівщини та їх тренерів й бажаємо подальших успіхів!