Визначилися переможці всеукраїнських змагань з кульової стрільби “Юний динамівець-2018”

Упродовж 7-9 червня 2018 року в стрілецькому тирі “Динамо” у м. Львові тривав особисто-командний чемпіонат ФСТ “Динамо” України “Юний динамівець” зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. Такі змагання відбулися за підтримки Національного Олімпійського комітету України.
Головний суддя змагань, суддя першої категорії – ВинярчукІ.С.; головний секретар змагань, суддя національної категорії – Коневич Р.В. (обидва – Львів).
Підчас урочистої церемонії відкриття учасників вітали: начальник відділу олімпійських видів спорту ФСТ “Динамо” України Володимир Губарєв; заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна; перший заступник голови ЛОО ФСТ “Динамо” України Віктор Яцковець та юні представниці художньої гімнастики.
Позмагатися за нагороди прибуло 73 спортсмени із 10 команд: Львівської обласної організації, Дніпропетровської обласної організації,Вінницької обласної організації, Одеської обласної організації, Київської міської організації, Кіровоградської обласної організації, Миколаївської обласної організації, Чернігівської обласної організації, Запорізької обласної організації та Полтавської обласної організації.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули такі юні динамівці:
1 місце – Одеська обласна організація
2 місце – Львівська обласна організація
3 місце – Вінницької обласної організації.

Серед кращих в індивідуальному заліку виявилися:
ПП-2 дівчата:
1 місце – Колодяжна Анастасія (Львівська)
2 місце – Вязнікова Ольга (Вінницька)
3 місце – Чучмарьова Яна (Львівська)

ПП-2 юнаки:
1 місце – Козій Назарій-Орест (Львівська)
2 місце – Скотніков Віталій (Дніпропетровська)
3 місце – Демчук Єгор (м. Київ)

ГП-4 дівчата:
1 місце – Крумм Яніна (Одеська)
2 місце – Михайлюк Софія (Одеська)
3 місце – Махно Єлизавета (м. Київ)

ГП-4 юнаки:
1 місце – Ткаленко Іван (Одеська)
2 місце – Стасюк Олександр (Вінницька)
3 місце – Шевченко Максим (Полтавська)

ПП-МІХ:
1 місце – м.Київ (Супрун Софія, Демчук Єгор)
2 місце – Львівська-1 (Чучмарьова Яна, Козій Назарій-Орест)
3 місце -Львівська-2 (Колодяжна Анастасія, Поліщук Володимир)

ГП-МІХ:
1 місце – Вінницька-1 (Волковська Анна, Бондарчук Вадим)
2 місце – Полтавська (Щербан Поліна, Шевченко Максим)
3 місце – Одеська-1 (Крумм Яніна, Ткаленко Іван)

ПП-2 дівчата, команди:
1 місце – Львівська (Колодяжна Анастасія, Чучмарьова Яна, Бас Віолета)
2 місце – Дніпропетровська (Антіпова Дар’я, Лівшиць Єлизавета, Яблонська Софія)
3 місце – Миколаївська (Стародуб Юлія, Данильченко Маргарита, Назаренко Вікторія)

ПП-2 юнаки, команди:
1 місце – Львівська (Козій Назарій-Орест, Поліщук Володимир, Коваль Максим)
2 місце – Дніпропетровська (Скотніков Віталій, Аль-Равашдех Азіз, Бондаренко Андрій)
3 місце – Кіровоградська (Копійка Роман, Олійник Олександр, Чумаченко Георгій)

ГП-4 дівчата, команди:
1 місце – Одеська (Крумм Яніна, Михайлюк Софія, Островська Валерія)
2 місце – Вінницька (Волковська Анна, Садовенко Антоніна, Добржанська Софія)
3 місце – м. Київ (Махно Єлизавета, Брусковська Анастасія, Кравченко Ліана)

ГП-4 юнаки, команди:
1 місце – Вінницька (Стасюк Олександр, Остапенко Олександр, Бондарчук Вадим)
2 місце – Одеська (Ткаленко Іван, Кроть Микита, Веселов Даниїло)
3 місце – м. Київ (Семицький Олександр, Гусєв Арсеній, Любченко Олексій).