У Львові завершився всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова

У Львові відбувся  ІІІ-й традиційний турнір-меморіал з вільної та жіночої боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова серед спортсменів 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь юні борці з Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей України. За найвищі місця на п’єдесталі пошани змагалися понад 160 учасників.

На відкритті змагань учасників меморіалу Олега Сазонова привітали голова ЛОО ФСТ Спартак» Віктор  Первачук, директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, начальник відділу спорту  управління молоді та спорту ЛМР Оксана Пилипів, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та головний суддя змагань Ростислав Первачук.

Слід також відзначити вихованок Олега Сазонова, які взяли активну участь в організації та проведенні змагань : Тетяна Кіт (МСУМК), Тетяна Лавренчук  (МСУМК), Марія та Оксана Лівач (МСУМК), Катерина Одинак (Домбровська, МСУ), Надія Первачук (МСУ) , Кшивак Клементіна (МСУ), Надія Кусяк  (МСУ), Тетяна Міхеєва (МСУМК) та Антоніна Ковалева (Птицин, МСУ).

Чемпіони та призери змагань серед дівчат стали:

Вагова категорія до 26 кг

1 м. Станчева Валерія (Маріуполь)

2 м. Шимків Надія (Тернопіль)

3 м. Нестерова Юлія (Львів)

3 м. Мазур Кароліна (Виноградів)

Вагова категорія 29 кг

1 м. Кулаківська Єлизавета (Малин)

2 м. Стасевич Андріана (Львів)

3 м. Мазур Сандра (Виноградів)

Вагова категорія 33 кг

1 м. Польська Анастасія (Кривий Ріг)

2 м. Нікіфорова Анастасія (Торецьк)

3 м. Котвіцька Діана (Коростень)

3 м. Бардачевська Ангеліна (Коростень)

Вагова категорія 36 кг

1 м. Овчіннікова Ольга (Москва, Росія)

2 м. Пудовкіна Ксенія (Торецьк)

3 м. Товт Вікторія (Виноградів)

3 м. Дору Софія (Виноградів)

Вагова категорія 39 кг

1 м. Філіпович Аліна (Калуш)

2 м. Кондратенко Катерина (Тернопіль)

3 м. Мельник Катерина (Збараж)

3 м. Шлапакова Дарія (Новоград-Волинський)

Вагова категорія 42 кг

1 м. Мухамед Аліна (Пісківка)

2 м. Наюк Анастасія (Новоград-Волинський)

3 м. Дзундза Мар’яна (Львів)

3 м. Цебак Анастасія (Рава-Руська)

Вагова категорія 46 кг

1 м. Баль Софія (Торецьк)

2 м. Демчук Христина (Калуш)

3 м. Габаль Марія (Хмельницький)

3 м. Попович Емілія (Виноградів)

Вагова категорія 50 кг

1 м. Демянчук Вікторія (Коростень)

Вагова категорія 55 кг

1 м. Содель Анастасія (Коростень)

Чемпіони та призери змагань серед юнаків стали:

Вагова категорія 32 кг

1 м. Корнілов Володимир (Чернівці)

2 м. Хариш Владислав (Збараж)

3 м. Овсюк Артем (Хмельницький)

3 м. Корбутяк Максим (Джурів)

Вагова категорія 35 кг

1 м. Куриляк Ростислав (Коломия)

2 м. Шокалюк Андрій (Джурів)

3 м. Шкетик Ілля (Коломия)

3 м. Пронак Андріан (Хмельницький)

Вагова категорія 38 кг

1 м. Стипко Юліан (Джурів)

2 м. Скорик Кирило (Новоград-Волинський)

3 м. Гончар Віталій (Калуш)

3 м. Чернеля Діонісій (Чернівці)

Вагова категорія 41 кг

1 м. Васюк Єгор (Коростень)

2 м. Жила Ярослав (Хмельницький)

3 м. Батарон Ярослав (Торецьк)

3 м. Степанов Сергій (Рівне)

Вагова категорія 44 кг

1 м. Барлаченко Артур (Кривий Ріг)

2 м. Данилюк Дмитро (Коростень)

3 м. Мотрук Дмитро (Обудівка)

3 м. Рейтман Григорій (Кривий Ріг)

Вагова категорія 48 кг

1 м. Бастюк Богдан (Збараж)

2 м. Череушенко Олександр (Обудівка)

3 м. Рибак Ігор (Торецьк)

3 м. Рудик Максим (Долина)

Вагова категорія 52 кг

1 м. Баширов Йосиф (Чернівці)

2 м. Пугач Євген (Вінниця)

3 м. Білий Олег (Щирець)

3 м. Дячук Юрій (Збараж)

Вагова категорія 57 кг

1 м. Михайлишин Сергій (Калуш)

2 м. Ісламгалієв Едуард (Чернівці)

3 м. Баліченко Юрій (Тернопіль)

3 м. Семчук Захар (Долина)

Вагова категорія 62 кг

1 м. Магарита Олексій (Виноградів)

2 м. Угрин Назар (Щирець)

Вагова категорія 68 кг

1 м. Олесандров Ростислав (Малин)

2 м. Мазуркевич Андрій (Рава-Руська)

3 м. Бодейчук Тимур (Коломия)

Вагова категорія 80 кг

1 м. Філімонов Вадим (Львів)

2 м. Пожогін Владислав (Збараж)

3 м. Дригель Остап (Рава-Руська)