Львівські лучники – чемпіони України зі стрільби з лука 2018 року серед юнаків

У Чернівцях на стадіоні «Буковина» відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юнаків 2001-2003 р.н., юнаків 2004 р.н. та молодших.

За найвищі нагороди чемпіонату змагались 197 спортсменів, які представляли 10 областей України та Києва.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат 2001-2003 р.н.  стали:

1 місце  – кмс  АРІФОВА Людмила – Чернівецька, Спартак

2 місце – кмс БЄНЯ Валерія – Чернівецька, Спартак

3 місце  – кмс ІЛЛЯШ Варвара –  Львівська, Колос, КДЮСШ «Колос»

Серед юніорів переможцями та призерами стали:

1 місце  – мс ПАНЦИРУ Олександр – Львівська, ЗСУ, КДЮСШ СКА

2 місце  – кмс ПРОЦКО Олександр – м.Київ

3 місце  –  кмс ВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло – Львівська, Україна, ДЮСШ «Олімпія»

В командному  фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1  в складі : мс ДІДИЧ Орися, кмс ІЛЛЯШ Варвара, мс  РУСИН Ірина

2- місце – Харківська-2

3- місце – Харківська-1

В командному  фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -2  в складі:  мс ФЕДОРУК Назар, мс ПАНЦИРУ Олександр, мс СЛІПЕЦЬ Остап

2- місце – Чернівецька – 1

3- місце – Львівська -2  в складі:  мс ЧЕРНЯВСЬКИЙ Микола, І р. МОТИКА Ростислав, кмс БОРИК Максим

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат 2004 р.н. та молодших стали:

1 місце  – І р. ЧЕРНИК Дзвенислава – Львівська, ЗСУ, КДЮСШ «СКА»

2 місце  – І р. ФАДЄЄВА Анастасія – Львівська, Колос, КДЮСШ «Колос»

3 місце  – І р. ОСІДАЧ  Ірина – Львівська, Україна

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юнаків 2004 р.н.та молодших стали:

1 місце  – І р. ГЕЛЕЙ Данило  – Львівська, ЗСУ, КДЮСШ «СКА»

2 місце  – І р.  ЧЕПІК Олексій – Львівська, Україна

3 місце  – ІІ р.  КИЯЩЕНКО Михайло – Чернівецька, МОН

В командному  фінальному раунді серед дівчат 2004 р.н. та молодших переможцями та призерами стали:

1- місце – Чернівецька – 1

2- місце  –  Львівська -1  в складі : І р. ЧЕРНИК Дзвенислава, І р. ФАДЄЄВА Анастасія, ІІІ р. МИТРОФАНОВА Валерія

3- місце – Черкаська – 1

В командному  фінальному раунді серед юнаків 2004 р.н. та молодших переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1  в складі:  І р.  ГЕЛЕЙ Данило, кмс  БАЛІЙ Вадим, І р.   ЧЕПІК Олексій

2- місце – Чернівецька – 1

3- місце – Харківська-1

За результатами загально-командного підсумку команди областей розташувались наступним чином:

І МІСЦЕ –  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-1  – 517 очок

ІІ місце – Чернівецька область – 428 очок

ІІІ місце – Харківська область – 263 очок

Також додаткові бали до скарбнички Львівщини принесла команда  –

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-2 – 260 очок.