Юні санкарі Львівщини успішно виступили у літньому чемпіонаті України

У Кременці (Тернопільська обл) завершився літній чемпіонат України з санного спорту на санкороликах серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взялиучасть 72 спортсмени, з них 45 юнаків та 27 дівчат.

Чемпіонами та призерами змагань стали такі представники збірної Львівщини:

2001-2002

Одномісні сани, юнаки:

III місце– Левкович Ростислав (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

II місце – Антонюк Надія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце– Ел  Дафрауї  Жасмін (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

II місце – Маковський Антон, Левкович Ростислав, Антонюк Надія, (ЛСДЮСШОР),  Ел  Дафрауї  Жасмін (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце– Кузів Роман,  Васильків Катерина (ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Швайко Катерина (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»).

2003-2004

Одномісні сани, юнаки:

II місце– Прус Дмитро (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце –Марціновський Даниїл (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

II місце– Мох Олександра, ЛУФК, ЛСДЮСШОР “Беркут”

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

II місце –  Прус Дмитро,  Марціновський Даниїл,  Мох Олександра (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце   – Микиєвич Вадим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Лярга Орест,  Топорівська Софія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

2005-2006

Одномісні сани, юнаки:

III місце– Тупий Максим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

I місце  – Шкрет Анна (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце– Кроншталь Олена (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

I місце– Шкрет Анна, Тупий Максим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце– Кроншталь Олена (ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Креховецький Станіслав, Качмар Назар (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»).

2007-2008

Одномісні сани, юнаки:

III місце  – Креховецький  Роман (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

I місце  – Бондаревська Маріанна  (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

II місце  – Маріянчук Юлія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце   – Некотєнєва Дарія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

I місце– Бондаревська Маріанна, Креховецький Роман, Муц Андрій (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

II місце– Мельник Наталя (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III мicце– Маріянчук Юлія, Сало Назар, Лукавський Олег (ЛСДЮСШОР «Беркут»).

Тренери, які підготували до змагань збірну команду Львівської області:  Некотенев В.Ю., Вахрушев В.В., Баїк І.Я., Коальчук М.О., Бандрівський С.І., Гарцула Т.В., Некотєнєв Д.В., Некотєнєва  О.М., Гузнер М.Р. Жидкова С.М., Жеребецький О.Р., Газда Ю.І.

Sport-oda.lviv.ua