Близько двох сотень студентів Львівщини відзначили Міжнародний день студентського спорту масовим флешмобом з підтягування

Близько двох сотень студентів Львівщини відзначили Міжнародний день студентського спорту масовим флешмобом з підтягування.

Ініціаторами цього дійства виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів «Гарт» та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Щоб підтримати учасників флешмобу до Академії завітали голова відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, а також зірка «Ліги сміху» гуморист Тарас Стадницький.

Флешмоб буквально лічені хвилини, адже підтягування проходило одночасно на кількох десятках перекладин.Серед учасників флешмобу розіграли набори крафтове шкарпеток від dodosocks, подарункові набори від відділення НОКу у Львівській області та книжкову продукцію видавництв Львівщини від департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Учасники, що найбільше підтягнулись отримали в подарунок м’ячі від Федерації футболу Львівщини.

Серед юнаків провели змагання на кількість підтягувань. І за його результатами найбільш сильним та витривалим виявився вихованець Національної академії сухопутних військ Олег Марченков із результатом 38 разів. Представник Львівського аграрного університету Михайло Сухалюк став другим із результатом 28 разів, а третім став першокурсник Львівського колледжу транспортної інфраструктури Іван Мойсюк, який підтягнувся 27 разів.

Трійка призерів на згадку про флешмоб та свою перемогу отримала м’ячі від Федерації футболу Львівщини.