Павло Коростильов отримав свою відзнаку «Найкращий спортсмен місяця»

Вже вшосте Павло Коростильов отримує відзнаку «Найкращий спортсмен місяця» Цього разу, це почесне звання, титулований спортсмен здобув завдяки успішному виступі на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який проходив у Південній Кореї. Павло виборов три медалі та здобув олімпійську ліцензію на Ігри в Токіо-2020. У вправі МП-10 Павло Коростильов став чемпіоном світу, у вправі РП-5 – бронзовим призером, а у вправі МП-10 посів третє місце у командних змаганнях.

На церемонії вручення були присутні почесні гості: Микола Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини, Оксана Стоколос-Ворончук – заступник голови Львівської облдержадміністрації, Андрій Білоус – перший заступник голови Львівської обласної ради, Валерій Середа – генерал-майор поліції який також відзначив Павла пам’ятним годинником за допомогу поліції у нещодавній ситуації з затримки злочинця.

Окрім Павла Коростильова пам’ятні подарунки від відділення НОК України у Львівській області, та партнерів: Концерну Хлібпром, Наливки зі Львова, ТЦ Скриня, Новодім та кондитерська «Вероніка» отримав тренер спортсмена та батько Сергій Коростильов.

Урочиста церемонія нагородження відбулась у відпочинковому комплексі «Park. Art of Rest»

Автори: Магістранти Львівського державного університету фізичної культури ім.І.Боберського