Олена Старікова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня

09/01/2019

Велосипедистка Олена Старікова була названа найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками грудня 2018 року. Переможницю було обрано на традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Саме у грудні Олена виборола золоту медаль на ІІІ етапі Кубка світу у гіті (гонці зі стартом з місця на 500 метрів), а також здобула «бронзу» у спринті. Час, показаний Оленою у гіті, став новим рекордом України серед жінок.

Нагадаємо, що влітку 2018 року талановита спортсменка, майстер спорту України міжнародного класу, була ще й дворазовою срібною призеркою чемпіонату Європи.

Вітаємо нашу велосипедистку та її тренера Євгена Болібруха з черговим вагомим визнанням. Місце, дату і час проведення церемонії нагородження буде повідомлено додатково.