Олена Старікова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня

Велосипедистка Олена Старікова була названа найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками грудня 2018 року. Переможницю було обрано на традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Саме у грудні Олена виборола золоту медаль на ІІІ етапі Кубка світу у гіті (гонці зі стартом з місця на 500 метрів), а також здобула «бронзу» у спринті. Час, показаний Оленою у гіті, став новим рекордом України серед жінок.

Нагадаємо, що влітку 2018 року талановита спортсменка, майстер спорту України міжнародного класу, була ще й дворазовою срібною призеркою чемпіонату Європи.

Вітаємо нашу велосипедистку та її тренера Євгена Болібруха з черговим вагомим визнанням. Місце, дату і час проведення церемонії нагородження буде повідомлено додатково.