ЮХЛ. «Галицькі Леви» здобули перші перемоги в новому році

Після тритижневої перерви відновилися матчі в юніорській хокейній лізі (ЮХЛ U-20), в якій виступають наші «Галицькі Леви». У суботу та неділю, 12-13 січня, «Галицькі Леви» приймали харківську «СДЮСШОР» в рамках 8-го туру ЮХЛ.

У першому матчі «хижаки» просто розчавили свого суперника. У першому періоді глядачі стали свідками аж сімох шайб, п’ять з яких в активі «червоно-чорних». При цьому рахунок у матчі відкрили гості. Тим не менш підопічні Михайла Чіканцева довели матч до впевненої перемоги. В третьому періоді наші хлопці впіймали справжній кураж і закинули харків’янам дев’ять шайб.

12.01.2019. ЮХЛ. Новояворівськ. «Галицькі Леви» : «СДЮСШОР» 18:3 (5:2; 4:0; 9:1)
Шайби в нашій команді закидали: Герілов, Паламаренко, Плохотнік – 6, Абаджян – 6, Попережай – 2, Пуголовкін, Мурин.

А ось у другому поєдинку підопічним Михайла Чіканцева довелося докласти максимальних зусиль, щоб перемогти харківський колектив.  Рахунок у матчі відкрили господарі льоду завдяки Микиті Пуголовкіну, якому асистували Олександр Плохотнік та Євген Ратушний. Проте перший період завершився унічию 1:1.

У другому періоді глядачі стали свідками лише одної шайби, яка в активі гостей.

Переломним став третій період, в якому «хижаки» закинули три шайби. Дубль в активі Дмитра Попережая, а ще одна шайба в активі все того ж Пуголовкіна. Додамо, що Леви зрівняли рахунок (3:3) за 10 хвилин до закінчення гри, а переможну шайбу (4:3) закинули за сім хвилин до фінальної сирени.

13.01.2019. ЮХЛ. Новояворівськ. «Галицькі Леви» : «СДЮСШОР» 4:3 (1:1; 0:1; 3:1)
Шайби в нашій команді закидали: Пуголовкін – 2, Попережай – 2.

Після цих матчів «Галицькі Леви» набрали 38 очок, і відірвалися на 13 очок від третього «Динамо». Перше сходинку в ЮХЛ посідає «Дніпро» (Херсон) маючи в активі 43 очки. Наступні матчі «Галицьких Левів» заплановані на 19 та 20 січня проти лідера чемпіонату.