Переможці та призери міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука

8-10 березня 2019 року у Львові  в приміщенні легкоатлетичного манежу СКА проходив традиційний міжнародний  турнір з вільної боротьби пам’яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів Ігоря Первачука.

Змагання проводились серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н. та юніорів 1999-2002 рр.н.  У турнірі взяло участь 440 спортсменів з 16 областей України (Донецької, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Полтавської, Київської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Львівської, Запорізької) та з-за кордону – Італії, Франції, Румунії, Чехії, Вірменії, Словаччини, Польщі, Молдови.

Учасників змагань привітали  голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, спеціаліст  відділу фізичної культури та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР Сергій Гончук, директор КЗ ЛОР ЛУФК Степан Родак, голова ЛОО ФСТ «Спартак» Віктор Первачук .

Організаторами змагань виступили: Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України та Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» за підтримки управління молоді та спорту ДГП ЛМР, управління фізичної культури та спорту ЛОДА, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл., компанії «ЛІМО», Вірменської діаспори Львова.

Борцівське свято відбулося на високому рівні. Борці продемонстрували волю до перемоги та отримали неабиякий змагальний досвід.

Чемпіони та призери змагань

Юнаки 2004-2006рр.н.:

Вагова категорія  до 32   кг:

1 місце – Іванчук Олександр , Чернівецька обл.;

2 місце – Титюк Микита, Житомирська обл.;

3 місце –  Шарков Євгеній, Одеська обл.;

3 місце –  Кудрявцев Дмитро, Донецька обл.

Вагова категорія до  34  кг:

1 місце –  Клепак Дмитро, Чернівецька обл.;

2 місце – Половінкін Даниїл, Херсонська обл.;

3 місце –  Корнілов Володимир, Львівська обл.;

3 місце –  Гаркушенко Владислав, Рівненська обл.

Вагова категорія до  38  кг:

1 місце – Чернеля Денис, Молдова;

2 місце – Лобаніч Ілля, Київська обл.;

3 місце – Мороз Михайло, Чернівецька обл.;

3 місце – Гурбанов Дмитро, Київська обл.

Вагова категорія до  41  кг.

1місце – Ітаєв Сейфула, Франція;

2 місце –  Єжов Сергій, Київська обл.;

3 місце –  Ланард Едуард, Румунія;

3 місце –  Бергі Іон, Молдова.

Вагова категорія до 44 кг.

1 місце –  Ітаєв Абдой, Франція;

2 місце – Виговський Антон, Житомирська обл.;

3 місце – Ковальчук Дмитро, Хмельницька обл.;

3 місце – Войтович Артур, м. Львів.

Вагова категорія до  48  кг.

1 місце –  Григоришин Валентин, м. Львів;

2 місце –  Марку Іон, Молдова;

3 місце – Маленков Віталій, Одеська обл.;

3 місце – Курдоголов Олег, Одеська обл;.

Вагова категорія до  52  кг.

1 місце – Лубрано Даниїл, Італія;

2 місце –  Бескутський Давид, Запорізька обл.;

3 місце – Харітонов Євген, Донецька обл.,

3 місце –  Григорів Тарас, Івано- Франківська обл.

Вагова категорія до  57  кг.

1 місце –  Касо Рауль, Італія;

2 місце – Цуркан Вадим, Чернівецька обл.;

3 місце –  Ігнатов Олег, Донецька обл.;

3 місце –  Ільчишин Єгор, Київська обл.

Вагова категорія до 62 кг.

1 місце –  Марко Іон, Молдова;

2 місце –  Костишин Сергій, м. Львів

3 місце – Погосян Ашот, Вірменія

3 місце –  Соснін  Сергій, м. Київ.

Вагова категорія до   68 кг.

1 місце – Тріпон Флорін, Румунія

2 місце – Воронін Богдан, Миколаївська обл.

3 місце –  Москальов Андрій, Донецька обл.

3 місце – Сафроняк Нікіта, Чернівецька обл.

Вагова категорія до  75  кг.

1 місце – Діхтіміров Михайло, Запорізька обл.

2 місце –  Шатурський Марк, Хмельницька обл.

3 місце – Масевич Ярослав, Івано-Франківська  обл.

3 місце – Мамраш Олександр, Донецька обл.

Вагова категорія до  85  кг.

1 місце – Плахтирь Ілля, Миколаївська обл.

2 місце –  Хаяатрян Хачатур, Вірменія

3 місце – Давибіда Володимир, Тернопільська обл.

3 місце – Шулепа Степан, Івано – Франківська обл.

 

Дівчата 2004-2006рр.н.:

Вагова категорія до  33   кг.

1  місце –  Стасевич Андріана, Львівська обл.

2 місце – Гаврилів Вікторія, Хмельницька обл.

3 місце –  Карбовська  Олександра, Хмельницька обл.

3 місце –  Войкулеску О., Румунія

Вагова категорія до  36  кг.

1 місце – Онуфрієва Сніжана, Хмельницька обл.

2 місце – Сарбаєва Констанція, Одеська обл.

3  місце – Бардачевська Ангеліна,Житомирська обл.

Вагова категорія до  39   кг.

1 місце –  Єфремова Марія, Донецька обл.

2  місце –  Баян Ніколета, Румунія.

3 місце –  Войкулеску Делія , Румунія.

Вагова категорія до 42   кг.

1 місце –   Телегіна Анна, Хмельницька обл.

2 місце –  Семчова Віолета, Донецька обл.

3 місце – Леппа Софія, Донецька обл.

3 місце –  Шеховцева Олександра, Хмельницька обл.

Вагова категорія до 46   кг.

1 місце – Керимова Аїда, Донецька обл.

2 місце –  Мухамед Аміна, Київська обл.

3 місце –  Субтіріца Стеліта, Румунія.

3 місце – Кондратенко Вероніка, Тернопільська обл.

Вагова категорія до  50  кг.

1 місце – Крещук Анастасія, Київська обл.

2 місце – Дмитренко Валерія, Харківська обл.

3 місце –  Ротару Флорентіна, Румунія.

3 місце –  Карбовська Анна, Хмельницька обл.

Вагова категорія до 54   кг.

1 місце –  Тимофіїв Поліна,Львівська обл.

2 місце – Крету Анна-Марія, Молдова.

3 місце –  Баль Софія, Донецька обл.

3 місце – Антонюв Андріана, Львівська обл.

Вагова категорія до 58   кг.

1 місце –  Бондар Ірина,  Житомирська  обл.

2 місце – Пахнюк Юлія,  Ів.-Франківська обл.

3 місце – Тарадай Олександра,  Хмельницька обл.

3 місце – Білей Ірина,  Донецька обл.

Вагова категорія до 62   кг.

1 місце –  Олексіївська Галина,  Донецька обл.

2 місце –  Бугай Інна,  Рівненська обл.

3 місце – Сере Барбара, Румунія

Вагова категорія до 66   кг.

1  місце – Сєдих Євгенія, Донецька обл.

2 місце – Заблоцька Ірина, Ів.Франківська обл.

 

Юніори 1999-2002 р.н.:

Вагова категорія  до  57  кг.

1 місце – Манукян Харутюн, Вірменія

2 місце – Опанасенко Владлен,Київська обл.

3 місце – Зінкевич Іван,Житомирська обл.

3 місце – Вовк Юрій,Львівська обл.

Вагова категорія до 61  кг.

1 місце –  Межлумян  Межлун, Вірменія

2 місце –  Бредун Ярослав, Полтавська обл.

3 місце – Копріола Давід, Чехія

3  місце –  Берегон Вадим,Молдова

Вагова категорія до 65   кг.

1 місце – Єза  Марван, Франція

2 місце – Костів Владислав,Київська обл.

3 місце – Сваричевський А.Львівська обл.

3 місце – Рибін Володимир,Львівська обл.

Вагова категорія до 70   кг.

1 місце –  Андресян Арман, Вірменія

2 місце – Бондаренко Павло,Миколаївська обл.

3 місце – Шестаков Олександр,Полтавська обл.

3  місце – Урсу Михайло ,Молдова

Вагова категорія до 74   кг.

1 місце – Аліханян Храір, Вірменія

2 місце – Богданець Назар ,  Рівненська обл.

3 місце – Яковчук Сергій, Миколаївська обл.

3 місце – Михалчан Олександр, Молдова.

Вагова категорія до 79   кг.

1 місце –  Квіт Віктор, Львівська обл.

2  місце – Крупа Віктор, Тернопільська обл.

3 місце –  Присекарь Крістіан, Молдова.

3  місце – Таукчі Василь, Молдова.

Вагова категорія до 86   кг.

1  місце –  Маркосян Мегшем, Вірменія.

2 місце –  Піскер Войтич, Чехія.

3 місце – Яковчук Олексій, Миколаівська обл.

3місце – Пасічниченко Денис, Полтавська обл.

Вагова категорія до 92   кг.

1  місце – Гика  Андрій, Хмельницька обл.

2 місце –  Вондал Матуш, Чехія.

3 місце –  Підлипенець Даніїл, Київська обл.

Вагова категорія до 97  кг.

1 місце –  Стасюк Данило, Львівська обл.

2  місце – Плигару Семен, Молдова.

3 місце –  Філіп Юреш, Чехія.

Вагова категорія до 125   кг.

1 місце – Данисюк Дмитро, Київська обл.

2 місце – Грапка Бартоломей, Полтавська обл.

3 місце –  Ставнійчук Роман,Хмельницька обл.