Львівські черлідерки посіли загальнокомандне перше місце на відкритому Кубку Львова

2 червня у Львові відбулося всеукраїнське свято грацій – Відкритий Кубок Львова з черлідінгу та 5-річчя відомого львівського клубу Lviv angels, кращі вихованки якого представляють нашу країну на чемпіонатах Європи і світу.

Турнір зібрав понад 800 черлідерок з усіх куточків України. Вітав учасників змагань голова відділення НОК України у Львівській області, очільник комісії “Спорт для всіх” НОК України Юрій Турянський:

Радий вітати всіх у гостинному Львові. Ці змагання неодмінно стануть знаменною подією у спортивному житті України. Сьогодні черлідерки закривають змагальний сезон й водночас вітають львівський клуб Lviv angels з 5-літтям. Я щиро долучаюся до вітань й бажаю подальшого поступу президенту Львівської обласної федерації черлідингу Наталії Блажко та її янголам. Виконком Міжнародного олімпійського комітету попередньо визнав черлідинг як олімпійський вид спорту, і, сподіваємось, що він буде доданий до програми Олімпійських ігор 2024 року. Отож, бажаю учасницям цьогорічного Кубку докрокувати до олімпійських вершин“.

На Кубку черлідерки змагалися у різних вікових категоріях: від 3-річних спортсменок до дорослих. Назагал найкраще виступили львів’янки, виборовши загальнокомандне перше місце. Отож, на своє 5-річчя Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу “Львівські янголи” отримав справжній подарунок від вихованок. На другому місці – киянки, на третьому – Кам’янське.

Однією з цікавинок цьогорічного Кубка став виступ групи “чір-мам”, які за сприяння Наталії Блажко та тренера Вікторії Коваль вирішили підтримати своїх дітей не лише словом, а й ділом. Веселі та харизматичні мами зуміли “запалити” зал. Поки що мами виступили однією групою, але, як пообіцяла Наталія Блажко, на наступних змаганнях таких мам буде більше.

Світлини – Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу “Львівські янголи”