У перший день етапу Прем’єр-Ліги Karate1 2020 в Парижі найкраще серед львів’ян виступила Катерина Крива

25/01/2020

Вчора, 24 січня, в Парижі стартував перший етап Прем’єр-Ліги Karate1 2020, у якому беруть участь сім львівських каратистів. Найдалі по сітці змагань пройшла Катерина Крива (жіноче куміте до 50 кг), але їй забракло двох перемог для того щоб пробитися до “бронзового фіналу”.

Розпочала змагання Катерина (№11 рейтингу вагової категорії до 50 кг) з перемог над росіянкою Тетяною Рибальченко (№32) – 5:1 і словачкою Ребеккою Ціхровою (№88) – 3:0, а в третьому раунді поступилася лідеру світового рейтингу у своїй категорії Серап Озчелік з Туреччини – 0:1. Суперниця вийшла у фінал і львівська каратистка отримала шанс через втішні поєдинки поборотися за “бронзу”. Не склалося – поступилася першій же суперниці Радва Саєд (№7) з Єгипту – 0:3.

В цій же категорії Соломію Кміть (№90) у першому поєдинку зупинила єгиптянка Рім Ахмед Салама (№24). Також після перших же зустрічей турнір покинули Анастасія Мястковська (жіноче куміте до 55 кг, №53) – поступилася німкені Гізем Бугур (№62), Денис Копитко (чоловіче куміте до 67 кг, №46) – програв тайцю Супа Нгамфуенгфіт (№38) і Станіслав Горуна (чоловіче куміте до 75 кг, №4) – поступився сербу Любіша Марічу (№46).

Сьогодні стартують на турнірі Діана Шостак (жіноче куміте до 61 кг, №33), яка перший поєдинок проведе проти японки Маюмі Сомея (№10), і Галина Мельник (жіноче куміте до 68 кг, №6), яка чекає на переможницю поєдинку між словенкою Кіті Смілян (№84) і Скайлер Лінгл (№51) зі США.