Антон Дукач – у ТОП-15 на етапі Кубка світу: це вперше в історії українського санного спорту

26/01/2020

В латвійському місті Сігулда сьогодні завершився VI етап Кубка світу з санного спорту. У змаганнях серед чоловіків на одиночних санях львів’янин Антон Дукач став 15-м, поступившись 0.551 сек переможцю Йоганнесу Людвігу з Німеччини. Також 15-м львівський саночник став у спринті в одномісних санях – на 0.529 сек повільніше за переможця Семена Павліченка з РФ.

А напередодні у змаганнях жінок на одномісних санях львів’янка Олена Стецків стала 21-ю. Відзначимо також 17-те місце львівського екіпажу у складі Ігор Стахів/Андрій Лисецький у змаганнях на двомісних санях.

Додамо, що 24 січня в Сігулді також пройшов VI етап Кубка націй з санного спорту – власне відбір на Кубок світу. Андрій Дукач на цих змаганнях посів 8-ме місце, Олена Стецків стала 11-ю, а екіпаж Стахів/Лисецький фінішував 10-м.