Оксана Лівач стала срібною призеркою чемпіонату Європи

Сьогодні на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який триває в Римі (Італія), у ваговій категорії до 50 кг розіграли перший комплект медалей. У сутичці за “золото” повторився минулорічний фінал чемпіонату Європи – зустрілися українка Оксана Лівач і болгарка Міглена Селішка. Торік львівська борчиня виграла 6:4, цього разу суперниця реваншувалася – 5:3 на її користь. Саме сьогодні болгарка святкує 24-річчя. Бронзові медалі вибороли представниці Білорусі і РФ.

Нагадаємо, вчора на шляху до фіналу підопічна Андрія Стадніка у стартовій сутичці перемогла туркеню Евін Демірхан (7:5), в другій розібралася з француженкою Жюлі Мартін Сабаті (12:2), а у півфіналі у надзвичайно драматичному поєдинку перемогла представницю РФ Мілану Дадашеву (9:8).

Додамо, що сьогодні Соломія Винник (до 55 кг) побореться за золоті медалі, а Ангеліна Лисак (до 59 кг) і Алла Черкасова (до 68 кг) – за бронзові.