Для команд-учасниць унікального етапу «Олімпійське Лелеченя-2020 Львівщини онлайн» надіслано подарункові книжкові комплекти

Цими днями завершилися усі процедури з передачі подарункових комплектів переможцям і усім учасникам львівського обласного етапу «Олімпійське Лелеченя-2020 онлайн».

Нагадаємо, що спільними зусиллями відділення НОК України у Львівській області, регіонального відділення Олімпійської Академії України та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України у новому електронному форматі квізі завершився цікавий й свого роду унікальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України «Олімпійське Лелеченя».

Участь у цьому олімпійському батлі взяли 15 команд з різних куточків Львівщини. Кожна команда, складалася з 6 учнів середнього шкільного віку (3 дівчини та 3 юнаки) й учителя фізичного виховання, змагалася за нагороди від організаторів – а це унікальні книжкові видання про спорт та про Олімпійські Ігри, відповідаючи на три блоки питань щодо олімпійського руху, з теорії фізичного виховання за шкільною програмою та з історії галицького спорту та діяльності Івана Боберського.

В результаті інтелектуальної боротьби перше місце посіли відразу дві команди «Олімпійські Воронята» (с. Вороняки Золочівського району) та «Легіон» (м. Броди).

Третє місце розділили також дві команди, які набрали на один бал менше: «Гніздо» (смт Гніздичів Жидачівського району) та «Спартанці» (м. Червоноград).

Але незалежно від результату за посередництва «Нової пошти» усі команди разом з книжковими подарунками отримають також дипломи і сертифікати учасника, а це зокрема:

– «Авіатори» (Новокалинівський опорний заклад освіти, м. Новий Калинів Самбірського району, вчитель Володимир Канюк, капітан команди Юлія Оліярник)
– «Гніздо» (Гніздичівська загальноосвітня школа I-III ступенів, смт Гніздичів Жидачівського району, вчитель Олександр Трачук, капітан команди Олег Зозуляк)
– «Дружба» (Великомостівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, м. Великі Мости Сокальського району, вчитель Галина Занько, капітан команди Богдан Данішев)
– «Легіон» (Бродівська гімназія імені Івана Труша, м. Броди, вчитель Ярослав Кіт, капітан команди Дмитро Гончук)
– «Львівські чемпіони» (СЗШ № 68 м. Львова, вчитель Галина Ковалишин, капітан команди Вероніка Демус)


– «Олімпійські воронята» (Вороняцька ЗОШ I-III ст., с. Вороняки Золочівського району, вчитель Сергій Брух, капітан команди Ростислав Денис)
– «Олімпійські козачата» (НВК “Станківський ЗНЗ I-III ст. – ДНЗ, с.Станків Стрийського району, вчитель Галина Бойсин, капітан команди Андрій Довганич)
– «Оріяна» (Ліцей «Оріяна» ЛМР, м. Львів, вчитель Наталія Демчина, капітан команди Анна Гуга)
– «Палтіннік» (СЗШ № 50 м. Львова, вчитель Галина Колотело, капітан команди Максим Агеєв)
– «Переможці» (Рава-Руський ліцей, м. Рава-Руська Жовківського району, вчитель Олеся Пелех, капітан команди Святослав Сенько)
– «Пошук» (НВК “СЗШ-ліцей” м. Моршина, вчитель Михайло Попик, капітан команди Олег Коник)
– «Соколята» (Кротошинська ЗОШ I-III ст. Давидівської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району, вчитель Роман Бобенчик, капітан команди Софія Тучапська)
– «Спартанці» (Червоноградська гімназія, м. Червоноград, вчитель Світлана Алексєєва, капітан команди Вікторія Дяків)


– «Стрілецькі лелеченята» (ЗЗОС І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки Старосамбірського району, вчитель Галина Криховецька, капітан команди Яна Добрянська)
– «Чижик» (Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Чижиків Пустомитівського району, вчитель МСМК Світлана Кухтій, капітан команди Павло Пухальський).

Бажаємо усім командам радісного олімпійського літа!