Провідний тренер світу зі стендової стрільби львів’янин Віктор Карасьов голосує за логотип 2022

24/01/2014

Один із кращих фахівців світу зі стендової стрільби, який свого часу працював у національній збірній команді України й досягнув зі своїм підопічним Миколою Мільчевим золотої медалі на круглому стенді під час ХХVІІ Олімпійських Іграх у Сіднеї у 2000 році, а згодом його учениця Вікторія Чуйко стала чемпіонкою світу, а нині вже другий олімпійський цикл працює зі збірною командою Катару, знаний фахівець зі Львова Віктор Карасьов взяв участь в голосуванні за логотип заявки міста Львова на право проведення зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор.

Віктор Карасьов завжди уважно слідкує за усіма подіями спортивної України й так коментує цю акцію: «Для мене особисто дуже багато подій відбудеться у 2022 році. Радий, що народився в м. Львові, яке  є заявочним для проведення зимової Олімпіади 2022 року. Я зараз з працюю в Катарі, де вже готуються до Чемпіонату Світу з футболу 2022. Віддав свій голос за логотип, який, на мою думку, буде розповідати світу про Україну, унікальні Львів і Карпати з щирою українською душею та неповторними зимовими курортами».

Нагадаємо, що голосування на сайті www.lviv2022.in.ua триває до 26 січня ц.р.

На фото:

Віктор Карасьов зі своїм вихованцем, кращим спортсменом Катару, бронзовим призером Олімпійський ігор в Лондоні, рекордсменом світу, Чемпіоном Азії, переможцем ралі Дакар – Нассером Аль Аттія.

Інші новини

ukУкраїнська