17 лютого відбудеться засідання виконкому НОК України у Львівській області.

13/02/2014

17 лютого відбудеться засідання виконкому НОК України у Львівській області, під час якого відбудеться відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня місяця 2013 року та січня 2014 року.

Урочиста церемонія відзначення відбудеться 17 лютого о 16 годині у конференц-залі генерального ІТ – партнера відділення ТзОВ «Техніка для бізнесу» (м.Львів, вул.Шептицьких, 26).

Запрошуємо усіх!

Довідково:

Кращим спортсменом Львівщини за підсумками грудня місяця 2013 року визнано майстра спорту з біатлону, вихованця Новояворівської школи біатлону Віталія Кільчицького. Це визнання Віталій Кільчицький здобув завдяки успішному виступу на на XXVI зимовій Всесвітній Універсіаді, м. Трентіно (Італія), 2013 рік який виборов дві срібні нагороди в спринтерській гонці на дистанції 10 км та в змішаній естафета 2х6 кілометрів + 2х7,5 кілометрів  у складі студентської збірної команди України.

Кращим спортсменом Львівщини за підсумками січня місяця 2014 року визнано майстра спорту з санного спорту Андрія Кіся. Це визнання Андрій Кісь здобув завдяки вдалим виступам в серії етапів Кубка Світу та етапів Кубка Націй з санного спорту, чемпіонаті Європи з санного спорту (26 січня, Сігулда), що дозволило Андрію втретє вибороти право виступу на зимових Олімпійських Іграх у складі національної збірної команди України.

Інші новини

ukУкраїнська