Представник Львівщини, гірськолижник Дмитро Мицак, посів 52-місце в супергіганті

17/02/2014

Норвежець Хьєтіль Янсруд став олімпійським чемпіоном у супергіганті. Срібло здобув американець Ендрю Вейбрехт та бронза в канадця Яна Худека та американця Боде Міллера. Україну у цій дисципліні представляв дебютант XXII зимових Олімпійських ігор, наймолодший учасник змагань Дмитро Мицак. Саме цей спортсмен, став першим нашим представником за останні 8 років у супергіганті.

«Головна задача, яка ставилась перед Дмитром – справитись з трасою, проїхати у свою сил та фінішувати і це йому вдалося», – прокоментувала виступ українця провідний тренер з гірськолижного спорту Юлія Сипаренко.

За її словами, участь Дмитра Мицака у I зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку стала для нього гарним поштовхом у подальшій спортивній кар’єрі. Вже 2 роки наш гірськолижник тренується закордоном, що дозволило йому підтягнутись і пройти кваліфікацію та відібратись на Олімпійські ігри.

У фінальному протоколі Дмитро посів 52 місце. Зазначимо, що 8 спортсменів не фінішували.