17 лютого ц.р. відбулося відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року

18/02/2014

На черговому засіданні виконкому НОК України у Львівській області, яке провів заступник голови відділення професор Євген Приступа, в урочистій атмосфері було вшановано кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року, а також їхніх тренерів.
Церемонія відбулася за участю представників ЗМІ, спортивної громадськості в конференц-залі генерального ІТ–партнера відділення – компанії «Техніка для бізнесу» (м. Львів, вул. Шептицьких, 26).

Відрадно, що лауреатами цього святкового дійства виявилися представники зимових видів спорту, зокрема біатлоніст Віталій Кільчицький (тренери ЗТ України Микола Паніткін, Роман Полюга) – як номінант грудня 2013 року та санкар Андрій Кісь (тренери Володимир Гарцула, Тарас Гарцула, Юрій Собота) – як номінант січня 2014 року.

Кращий спортсмен та тренер місяця вже традиційно відзначається спеціальною відзнакою та сучасними електронними книгами Pocket Book.

Нагороди В. Кільчицькому вручив заступник голови відділення НОК України у Львівській області Ярослав Грисьо, а учасник 22-ї зимової Олімпіади, який тільки-но повернувся з Сочі, А. Кісь отримав свою відзнаку з рук члена виконкому відділення, Олімпійського чемпіона з кульової стрільби Олександра Петріва.

Обидвоє лауреатів щиро подякували усім присутнім та своїм тренерам й запевнили, що й надалі гідно представлятимуть Львівщину у складах національних збірних команд України.

Відтак усі члени виконкому вкотре підтримали практику розташування на білбордах Львова фотозображень кращого спортсмена області за підсумками окремого місяця, що відбувається завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Зокрема, упродовж січня у Львові та в рідному місті Віталія Кільчицького місті Новояворівську розміщено такі білборди з зображеннями кращого спортсмена грудня 2013 року, а незабаром з’являться зображення й одного з кращих санкарів України Андрія Кіся.

Довідково

Кільчицький Віталій Ярославович, 17.06.1988 р., м. Новояворівськ Львівської області.

Вихованець СДЮШОР «Янтар» (м.Новояворівськ)

Майстер спорту України з біатлону; член національної збірної команди України з біатлону. Представляє Львівську область та ФСТ «Україна».

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури.

Тренери: Заслужений тренер України Микола Паніткін (м. Львів), Роман Полюга (м. Новояворівськ).

Одружений.

Основні спортивні досягнення: бронзовий призер чемпіонату  Європи серед юніорів, м. Нове Мєсто (Чехія), 2008 рік; срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, м. Уфа (Росія), 2009 рік; дворазовий срібний призер в спринті та змішаній естафеті на XXVI зимовій Всесвітній Універсіаді, м. Трентіно (Італія), 2013 рік.

Кісь Андрій Миронович, 27.05.1982 р., м. Львів.

Вихованець СДЮШОР «Беркут» (м. Львів)

Учень-спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності (з 2004 року)

Випускник НУ «Львівська політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури

Майстер спорту України з санного спорту; член національної збірної команди України з санного спорту. Представляє Львівську область та ФСТ «Колос».

Тренери: Тарас Гарцула, Володимир Гарцула, Юрій Собота

Неодружений.

Основні спортивні досягнення: багаторазовий чемпіон України з санного спорту, 7 лауреат чемпіонату Європи 2014 року (командна естафета).

Учасник трьох зимових Олімпіад у складі національної збірної команди України

Інші новини

ukУкраїнська