Визначилися переможці обласного турніру з міні-футболу, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка серед молодіжних громадських організацій Львівщини

07/03/2014

6 березня в спортивному залі ігрових видів спорту обласної ДЮСШ відбулися змагання команд молодіжних громадських організацій Львівщини з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Організатор заходу: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Цей молодіжний спортивний захід мав за мету пропагувати здоровий спосіб життя та став чудовою нагодою для чергової зустрічі молоді Львівщини.

Участь у турнірі взяло шість команд. Під час церемонії нагородження до учасників заходу звернувся начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, який подякував усім присутнім за чудово проведений день, та наголосив що такий турнір, який присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка, повинен стати традиційним.

Учасники команд, які посіли перші три призові місця турніру були нагороджені грамотами та подарунками від управління молоді та спорту облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області.

Результати турніру:

I місце – ЛМГО «Студентська Свобода»;

II місце  – ЛОГО «Козацька Січ»;

III місце – Львівська округа Пласту НСОУ;

IV місце –команда управління молоді та спорту;

V місце – ГО Центр «Молода Дипломатія»;

VI місце – МГО «Молодь За Зміни».

Інші новини

ukУкраїнська