На Львівщині відбувся обласний спортивний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я”

19/03/2014

15 березня 2014 року обласним фестивалем “Мама, тато, я – спортивна сім’я” розпочалися ХХІІІ спортивні ігри Львівщини, присвячені Року Т.Шевченка в Україні.

Змагання проведено управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Змагання відбулися у місті Сокалі на спортивній базі Сокальського НВК „ЗШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцей”.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулися заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб, заступник міського голови Сокаля Олег Олійник, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Вадим Климович, ветеран спорту, переможець та призер багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань Василь Тетерко.

Загалом у цих цікавих змаганнях взяли участь 12 спортивних сімей Львівщини. Вони випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет, у т.ч. й у плавальному басейні (5 комплексних естафет у спортивному залі та 3 естафети у басейні). Сімейні команди змагалися у двох групах – групі, яка виконувала комплексні естафети всієї програми, включаючи естафети на воді (І група) та групі, яка виконувала комплексні естафети лише у спортивному залі (ІІ група).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та комплектами книжок спортивної та олімпійської тематики. Всі сім’ї-учасники отримали подарунки на згадку про змагання – футбольні м’ячі від відділення НОК України у Львівській області.

Серед найкращих виявилися сімейні команди господарів змагань – родини Лисяків та Здерків з Сокальського району. Саме сім’я з Сокаля буде представляти Львівщину у Всеукраїнському фіналі.

А Всеукраїнський фінал фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я” відбудеться 16-18 травня 2014 року у м.Володимир-Волинський Волинської області.

Командна першість (за сумою результатів двох сімей):

І місце – Сокальський район

ІІ місце – м. Червоноград

ІІІ місце – м. Новий Розділ

ІV місце – Пустомитівський район

V місце – Золочівський район

VІ місце – Жидачівський район

VІІ місце – Жовківський район

Особиста першість:

І група

І місце – сім’я Лисяк (Сокальський район)

ІІ місце – сім’я Геледчак (м. Червоноград)

ІІІ місце – сім’я Мацкула (м. Новий Розділ)

ІV місце – сім’я Кочмар (Жидачівський район)

V місце – сім’я Федунь (Пустомитівський район)

VІ місце – сім’я Мотник (Жовківський район)

VІІ місце – сім’я Хомік (Золочівський район

ІІ група

І місце – сім’я Здерка (Сокальський район)

ІІ місце – сім’я Забава (м. Червоноград)

ІІІ місце – сім’я Мазур (Золочівський район)

ІV місце – сім’я Сенів (м. Новий Розділ)

V місце – сім’я Купчинських (Пустомитівський район)

Інші новини

ukУкраїнська