Начальник управління молоді та спорту Ю.Майборода взяв участь у семінарі-нараді НОК України

21/03/2014

Сьогодні в м. Києві відбулася семінар-нарада  з актуальних питань розвитку олімпійського руху у 2014 році, проведена з ініціативи НОК України.

Участь у цьому представницькому заході, окрім очільника НОК України Сергія Бубки, взяв і новопризначений Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов. Львівщину представляв на семінарі начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода.

Головний олімпієць країни Сергій бубка відзначив, що в усіх областях зараз активно проводяться Всеукраїнські олімпійські проекти, спрямовані передусім на молоде покоління. Зокрема, йдеться про такі акції, як «Олімпійське лелеченя», «Олімпійські уроки», «Do like Olympians» та багато інших. «Звичайно, зараз дуже непроста ситуація. Тому передусім будуть забезпечені фундаментальні напрямки роботи – підтримка спортсменів і тренерів, федерацій з олімпійських видів спорту, регіональних відділень та фізкультурно-спортивних товариств. Щодо розвитку олімпійського руху в регіонах та діяльності обласних відділень НОК, що є стратегічним напрямком нашої діяльності, то в повному і обов’язковому порядку будуть профінансовані передусім ті програми, що покликані забезпечити ефективну роботу. Разом з тим, інші програми також будуть збережені, але переформатовані в залежності від обставин», – відзначив президент НОК.

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов зазначив: «Ми працюємо над підвищенням ефективності діяльності Міністерства. Наше першочергове завдання, щоб наша робота відповідала реальним потребам спорту та суспільства. Хочу висловити вдячність Сергію Бубці за його ініціативність та підтримку. Закликаю всіх до співпраці. Ми відкриті до ваших пропозицій та обов’язково їх врахуємо».

Під час засідання його учасники обмінялися думками, ідеями та пропозиціями щодо розвитку олімпійського руху та спорту в регіонах.

Інші новини

ukУкраїнська