Львівщина прийматиме ІІІ міжнародний Розточанський марафон!

24/03/2014

11 травня територією Яворівського району Львівщини проляже маршрут ІІІ Міжнародного Розточанського марафону Любачів (Республіка Польща) -Яворів (Україна).

Захід відбудеться за підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації; відділення НОК України у Львівській області; Яворівської райдержадміністрації; Яворівськоїа районної ради; маршалка воєводства Підкарпатського; повітового староства у Любачеві, а також федерації легкої атлетики Львівської області.

Розточанський марафон особливий тим, що бігуни долають змагальні кілометри територіями двох сусідніх країн Польщі та України. Довжина дистанції становить класичну олімпійську дисципліну 42 кілометри 195 метрів.

Місце старту та фінішу цього унікального марафону, в якому спортсмени бігом долають міждержавний кордон, щороку чергується. Цього року, стартувавши у польському місті Любачів, марафонці подолають 12 кілометрів територією Польщі, потім перетнуть кордон на новому митному польсько-українському переході Будомєж-Грушів й заключні 30 кілометрів бігтимуть дорогами Яворівщини.

У змаганнях зможуть взяти участь усі охочі любителі бігу, ветерани спорту різних вікових груп.

Координатор марафону з українського боку – Ярослав Кондюх (м. Львів), тел. 097 4114951.

Варто відзначити, що кожного року кількість учасників цього марафону зростає: до змагань долучаються бігуни з різних міст Польщі та України.

На фініші усі учасники, що завершать дистанцію отримають оригінальні пам’ятні медалі, а переможці цінні подарунки та грошові нагороди.

У попередні роки на фініші найшвидшими були львівські марафонці. Так, Тарас Сало переміг у першому Розточанському марафоні, а наступного року першим був досвідчений львів’янин Віктор Стародубцев.

Інші новини

ukУкраїнська