Заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна відвідала Львівщину

31/03/2014

31 березня ц.р. відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України, Олімпійської чемпіонки з біатлону Олени Підгрушної з головою Львівської облдержадміністрації Іриною Сех, керівництвом управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, фізкультурно-спортивним активом області, провідними спортсменами та тренерами Львівщини.

На зустрічі були присутні також народний депутат України, секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної ради України Ігор Янків, Олімпійський чемпіон з кульової стрільби Олександр Петрів, Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна; срібний призер Ігор Олімпіади 2008 р. Андрій Стадник, кращий спортсмен Львівщини 2013 року фехтувальник Ростислав Герцик, керівники обласних організацій ФСТ та відомств, баз олімпійської підготовки, спеціалізованих вищих навчальних закладів, відділення НОК України у Львівській області, обласних федерацій з видів спорту, представники спорту ветеранів та ін.

Після виступів керівника області Ірини Сех, яка привітала Олену Підгрушну із перемогою на Олімпійських іграх й відзначила важливість цієї перемоги для всієї України, народного депутата України Тараса Янківа та начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації, першого заступника голови відділення НОК України Юрія Майбороди, Олена Підгрушна в якості заступника Міністра поінформувала що прибула на Львівщину, аби ознайомитися із ситуацію в області, актуальними проблемами, намітити шляхи щодо розвитку фізкультуро-спортивного руху на сучасному етапі й бути своєрідним середником між спортивною громадськістю та галузевим Міністерством.

Під час цієї зустрічі свої думки та пропозиції висловили голова обласної організації ФСТ „Спартак”, голова обласної федерації боротьби Віктор Первачук; директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак; директор стадіону «Арена-Львів» Роман Черхавий; заслужені майстри спорту Ігор Шимечко (важка атлетика), Андрій Стадник (вільна боротьба), Маркіян Івашко (стрільба з лука), Антон Дацко (фехтування на візках), багаторазовий переможець й призер Кубків світу та Європи з авіамодельного спорту Андрій Умрихін, головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа та ін.

Під час цієї зустрічі під гучні оплески спортивного активу Львівської області, представників ЗМІ та гостей зустрічі було вшановано кращу спортсменку Львівщини за підсумками лютого 2014 року – фехтувальницю Яну Шемякіну, яка успішно повернулася до активних виступів після річної перерви й зуміла вибороти срібну медаль на етапі Кубка світу в Лейпцигу (Німеччина), а також її тренера – Заслуженого тренера України Андрія Орліковського. Ірина Сех, Олена Підгрушна та Ігор Янків вручили номінантам Львівщини цінні подарунки, пам’ятні відзнаки та весняні квіти. Й як зізналася сама Олена Підгрушна олімпійська перемога Яни Шемякіної на літніх Іграх була для неї особисто дороговказом на олімпійський п’єдестал в Сочі.

На згадку про проведену зустріч Ірина Сех вручила пам’ятні подарунки Олені Підгрушній та Ігореві Янкову.

Після проведеної наради Олена Підгрушна відвідала новий стадіон «Арена-Львів», ознайомилася з його нагальними проблемами, зустрілася з працівниками цієї унікальної спортивної споруди, які передали для Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова колективного листа.

Видається, що одна з перших поїздок новопризначеного заступника Міністра О.Підгрушної виявилася продуктивною, насиченою на відповідний аналіз та прийняття програмних рішень.

Інші новини

ukУкраїнська