Сергій Бубка призначений головою Антуражної комісії МОК

03/04/2014

Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка очолюватиме Антуражну комісію МОК.

Про відповідне призначення офіційним листом повідомив президент МОК Томас Бах.

Антуражна комісія МОК, що була створена у 2010 році і головою якої протягом цього часу був Сергій Бубка, є важливою складовою Міжнародного Олімпійського Комітету.

Комісія опікується питаннями, що стосуються взаємовідносин атлетів з їх антуражем – оточенням спортсмена, що має вплив на атлета та його підготовку. До кола цих осіб входять менеджери, агенти, тренери, медичний персонал, науковці, спортивні організації, спонсори, юристи, а також будь-хто, з числа тих, хто впливає на кар’єру спортсмена, включаючи членів його родини.

Перед Антуражною комісією, так само як і перед Комісією атлетів, стоїть завдання забезпечити створення найбільш сприятливого середовища для спортсмена. Але якщо в рамках роботи Комісії атлетів здебільшого задіяні лише самі спортсмени, то до роботи Антуражної комісії залучається значно ширше коло експертів та членів Олімпійського руху.

Разом з тим, відповідно до призначення президента МОК Сергій Бубка продовжить працювати членом Координаційної комісії з підготовки до Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, а також буде почесним членом Комісії атлетів МОК, якою керував тривалий час.

Нагадаємо, що раніше Сергій Бубка був членом Координаційної комісії МОК з підготовки до Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та очолював відповідну Комісію з підготовки до перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі.

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська