В Самборі на Львівщині визначилася команди-учасниці обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

15/04/2014

У спортивній залі ДЮСШ міста Самбора відбувся відбірковий зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей  «Олімпійське лелеченя». Організаторами змагань були відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради за сприянням відділення НОК України у Львівській області. Змагання розпочались парадом учасників, після чого заступник начальника відділу у справах молоді та спорту В.Яцковський оголосив програму  змагань. Перед стартом було виконано державний гімн і підняття державного Прапора.

У змаганнях взяли участь команди м. Самбора (СЗШ №10), Самбірського р-ну (с. Погірці), Старосамбірського району (с. Міханець) та м. Турка (Турківська ЗОШ).

За результатами змагань, на обласний фінал, що відбудеться у місті Львові 24 квітня, готуються команди що зайняли перша та друге місця, а саме:  1-ше місце зайняла команда з с.Погірці Самбірського р-ну, 2-ге – м. Самбора (СЗШ №10).

Інші новини

ukУкраїнська