Національний олімпійський комітет вшанував героїв спортивного березня

28/04/2014

У перший весняний місяць найбільшим спортивним досягненням для українського спорту став успіх нашої збірної зі стрільби з пневматичної зброї на чемпіонаті Європи у Москві.

Нашим стрілкам вдалося завоювати на континентальній першості 15 медалей (6 золотих, 8 срібних і 1 бронзову), що дозволило їм виграти загальнокомандний залік змагань, а також посісти перше місце в командному заліку серед дорослих та юніорів.

Головним героєм чемпіонату став Олег Царьков, який переміг у стрільбі з пневматичної гвинтівки, при цьому встановивши рекорд України та Європи.

«Це «золото» стало першою медаллю за роки Незалежності у чоловіків в пневматичній гвинтівці та найбільшим успіхом Олега у його кар’єрі. Вірю, що це лише початок, адже проявивши наполегливість, старанність можна досягти поставленої мети. Це нам і продемонстрував Олег, ставши найкращим спортсменом березня», – наголосив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час нагородження і вручення диплому, статуетки та грошової винагороди.

В свою чергу найкращий спортсмен місяця подякував Сергію Назаровичу за таку відзнаку.

Головний олімпієць країни відзначив роботу і тренера Олега Царькова – Лесі Леськів, яка, до речі, продовжує активно виступати як спортсменка. За її плечима чимало спортивних нагород: багаторазова чемпіонка світу та Європи, переможниця Кубків світу, учасниця Олімпійських ігор.

«Безумовно, такий багатий досвід допомагає і в тренерській роботі. Звісно він посприяв і вихованцю у досягненні такого високого результату», – зазначив Сергій Бубка.

«Приємно, що нашу працю відзначили. Плани є, мрія є, звісно – це Олімпійські ігри. Буде робити все, щоб досягти успіху», – поділилися планами Леся Леськів.

Також президент НОК України подякував президенту Федерації стрільби Олегу Волкову і всім спеціалістам за професіоналізм та кваліфіковану роботу з підготовки спортсменів найвищого рівня.

На завершення церемонії нагородження Сергій Бубка висловив віру в те, що постріли відбуватимуться лише на спортивних аренах, де успішно виступатимуть українські стрілки, прославляючи у світі єдину, мирну, неділиму та благополучну Україну.

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська