Вогонь II літніх Юнацьких Олімпійських ігор запалено

30/04/2014

Сьогодні, 30 квітня, в Греції відбулась церемонія запалення Олімпійського вогню для II літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які пройдуть в серпні 2014 року в китайському Нанкіні.

За давньою традицією жриця античного храму Гери запалила від сонячних променів за допомогою параболічного дзеркала факел на стадіоні «Панатінаікос», де в 1896 році вперше пройшли сучасні Олімпійські ігри.

Слід відзначити, що естафета олімпійського вогню пройде здебільшого в Інтернеті. Віртуальний факел почне свою подорож з Афін, але в серпні в Нанкіні «матеріалізується», і в китайському місті пройде справжня естафета вогню.

У церемонії запалення олімпійського вогню взяли участь почесний президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге, представники китайського спорту та Оргкомітету Ігор, керманич Олімпійського комітету Греції Спірос Капралос.

Довідково:

ІІ літні ЮОІ відбудуться з 16 по 28 серпня 2014 року за участю понад 3500 атлетів з усього світу. Програма змагань буде нараховувати 28 видів спорту, а також чимало культурних та освітніх програм участь у яких зможуть взяти всі учасники Юнацької Олімпіади.

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська