Визначилися переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків серед учнівської молоді «Олімпійська листівка»

06/05/2014

Упродовж січня – квітня 2014 року серед школярів Львівщини тривав Всеукраїнський конкурс малюнків «Олімпійська листівка».

Захід проводився відділенням НОК України у Львівській області за активного сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації серед школярів усіх районів та міст Львівщини. На розгляд конкурсного журі надійшло близько 200 творчих робіт з усіх куточків області. Відзначили вони також і найактивнішу катерію дітей – 10-14 років і надзвичайно мало робіт надійшло від школярів в категорії старше 14 років.

Цими днями авторитетне журі відібрали кращі роботи з усіх представлених, які презентуватимуть дитячу творчість Львівщини на всеукраїнському фіналі в столиці України.

До складу журі входили фахівці сфери спорту та мистецтва Львівщини:

Голова журі

Тарас Янко, член Спілки художників України, декан факультету образотворчого мистецтва і реставрації Львівської національної академії мистецтв, приват-професор.

Секретар журі

Ореста Ремешило-Рибчинська, член Національної спілки архітекторів України, член ІКОНОС України, кандидат наук, доцент Інституту архітектури НУ «Львівська Політехніка», колишня учениця Львівської ДЮСШ з тенісу.

Члени журі

Юрій Майборода – начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, заступник голови відділення НОК України у Львівській області.

Христина Опьола – виконавчий директор відділення НОК України у Львіській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері.

Андрій Кісь – стипендіат НОК України, учасник трьох зимових Олімпіад.

Олександр Калініченко – член виконкому відділення НОК України у Львівській області, голова обласної федерації стрільби з лука, к.пед.н., доцент.

Отже переможцями та лауреатами обласного конкурсу, яких найближчим часом буде відзначено на засіданні виконкому відділення НОК України у Львівській області за участю, спортивної та мистецької громадськості, журналістів, виявилися:

Молодша вікова група 6-9 років.

1 місце: Москва Панас «Українські козаки олімпійські серця!» Центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.

2 місце: Кузьма Іванка м. Перемишляни, Перемишлянська музична школа.

3 місце: Стрихалюк Марія с.Коросно, Перемишлянська музична школа.

4 місце: Левкович Марта «Щоб здобути олімпійську нагороду – треба ще з дитинства працювати на мету» Центр дитячої та юнацької творчості м. Золочів.

5місце: Руденков Денис м.Бібрка Бібрська музичка школа.

Середня вікова група 10-14 років.

1 місце: Олійник Анастасія «Олімпійська надія 2022» Державна дитяча школа мистецтв №10 м.Львів

2 місце: Чепелюк Богдан «Сила волі й наснаги до життя!» Центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.

3 місце: Козак Анна Перемишлянська музична школа, м. Перемишляни

4 місце: Гром’як Іванна Бродівський район,  с.Черниця Черницька ЗОШ 1-2ст.

5 місце: Лабіда Володимир Золочівський район, с.Жуличі, Жуличівська ЗОШ 1-2ст.

Старша вікова група – старше 14 років.

1 місце: Ростоцька Тетяна Бродівський район, смт.Підкамінь, Підкамінська ЗОШ 1-2ст.

2 місце: Матвіїв Анна-Марія «Львів 2022» Бродівський район, Суходільська ЗОШ 1-3ст.

3 місце: Куц Юстина м.Мостиська, Мостиська ЗОШ №3

4 місце: Волощук Наталія м.Бібрка, Бібрська ЗОШ 1-3ст.

Інші новини