У Львові завершився всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Кубок пам’яті Федора Кулечка»

13/05/2014

Днями у Львові відбувся всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Кубок пам’яті Федора Кулечка».

Змагання проходили за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласної організації ФСТ «Україна», відділення НОК України у Львівській області, осередку Всеукраїнської громадської організації «Федерація тенісу України» та ДЮСШ «Спартаківець» (Львів).

На заході був присутній син Федора Кулечка Юрій, який долучився до організації турніру та нагородження учасників змагань.

Загалом в боротьбі за призові місця змагалося 70 юних тенісистів вікової категорії до 12 років та до 14 років. Суддівська колегія відзначила 14-річну львів’янку Ганну Нападій. Рівних серед хлопців не було також і Маркіяну Лебяку зі Львова.

Переможцем змагань серед 12 літніх тенісистів виявився Дем’ян Мороз зі Львова У змаганнях дівчат віком до 12-ти років найсильнішою виявилася Мирослава Глібчук з Тячева (Закарпатська обл.)

Окрім змагань в одиночному розряді, відбулися і парні. Львів’яни Віктор Колесниченко та Роман Швед перемогли у віковій категорії до 14-ти років. Львів’янки Ганна Мартемянова та Олена Лазаренко тріумфували у цій віковій категорії серед дівчат.

Розіграли Кубки за перші місця у парному розряді і хлопці та дівчата віком до 12-ти років. Нестор Воронич та Богдан Голик (обидва Львів) перемогли у змаганнях хлопців, а Мирослава Глібчук (Тячів) та Яна Кирилюк (Новояворівськ) – у змаганнях дівчат.

Юні майстри великої ракетки отримали цінні подарунки, серед яких були кубки, грамоти, а також грошові винагороди.

Інші новини

ukУкраїнська