Львівщина вшанувала кращого спортсмена квітня

28/05/2014

26 травня ц.р. в залі засідань Львівської облдержадміністрації за участю членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, членів колегії управління, представників спортивної громадськості та журналістів відбулося вшанування кращої спортсменки Львівщини за підсумками спортивного квітня 2014 року Юлії Ткач (Остапчук).

Це почесне визнання спортсменка отримали завдяки бронзовій нагороді чемпіонату Європи з боротьби вільної, який відбувся 1 – 6 квітня 2014 року у м. Вантаа, Фінляндія. Як зауважила сама номінатка, для неї ця церемонія виявилася особливою, адже підтримка будь-якого спортсмена є надзвичайно важливою. При цьому вартий уваги  факт, що дворазова чемпіонка Європи, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач (вагова категорія до 63 кг) виборола бронзову європейську нагороду, коли її сину Ярославу не виповнилось ще й семи місяців

Відзнаку отримав також і її тренер – Заслужений тренер України Андрій Пістун.

Участь у цьому заході взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, якому олімпійська громада Львівщини подарувала своєю чергою унікальну Олімпійську енциклопедію від НОК України.

Під час цього заходу перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода відзначив Подяками НОК України та книжковими подарунками активного члена виконкому відділення НОК України у Львівській області, заступника начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослава Гавриха та уславленого гравця та знаного львівського баскетбольного тренера Ореста Тимочка, якому цими днями виповнилося 70 років.

Інші новини

ukУкраїнська