Відбулася звітно-виборча конференція Львівської обласної федерації санного спорту

05/06/2014

4 червня 2014 року в залі засідань управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації відбулася V звітно-виборча конференція Львівської обласної федерації санного спорту.

На конференції були присутні провідні тренери, фахівці та організатори розвитку санного спорту Львівщини, серед яких головний тренер збірної команди України Тарас Гарцула, директор СДЮШОР «Беркут» Степан Бандрівський, тренер Львівського училища фізичної культури Світлана Жидкова, львівські олімпійці Андрій Кісь, Юрій Гайдук, Олег Жеребецький та інші.

За участю заступника начальника управління, відповідального секретаря відділення НОК України у Львівській області Оксани Вацеби, членів президії федерації, делегатів конференції було обговорено актуальні питання розвитку санного спорту на Львівщині, обрано керівний склад федерації, затверджено тренерів збірних команд області, склади суддівської колегії, тренерської ради та ревізійної комісії.

Головою обласної федерації санного спорту на новий термін одноголосно переобрано Юрія Богдановича Соботу.

Делегати конференції обрали також делегацію у складі п’яти осіб на участь у звітно-виборчій конференції Федерації санного спорту України, яка незабаром відбудеться в м. Кремянець на Тернопільщині.

Інші новини

ukУкраїнська