На Дрогобиччині відзначили Міжнародний Олімпійський день

20/06/2014

Напередодні Міжнародного Олімпійського дня, що 23 червня відзначається  в цілому світі, на базі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського,  18 червня, відбулися змагання серед учнів району, організовані сектором молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації за підтримки відділення НОК України у Львівській області. З привітанням до юних спортсменів,  звернувся керівник сектору молоді та спорту Олег Войтечко, який побажав учасникам успіху, нагадавши головний олімпійський девіз, який був представлений ентузіастом відродження олімпійського руху П’єром де Кубертеном: «Головне не перемога, а участь!».

Змагання проходили в два етапи, спочатку відбулися цікаві та захоплюючі естафети, де кожна з семи команд намагалася набрати якомога більше залікових балів, а потім на стадіоні спортсмени змагались в перетягуванні линви. Азарт учасників передавався і вболівальникам, які в свою чергу своїми вигуками підбадьорювали юних олімпійців.

Всі спортсмени були нагороджені сертифікатами учасника Олімпійського дня та грамотами Дрогобицької райдержадміністрації.

Та, найбільш вражаючим моментом змагань став спільний забіг навколо стадіону всіх учасників та вболівальників під синьо-жовтим стягом України та прапором Національного Олімпійського комітету.

www.drohobych-rda.gov.ua

Інші новини

ukУкраїнська