В місті Дрогобичі відзначили свято Олімпійського дня

23/06/2014

День заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня) на Дрогобиччині віддначили символічним велопробігом вулицями міста та району. Його організували та провели відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Роман Проць), сектор у справах молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації (Олег Войтечко), факультет фізичного виховання ДДПУ імені Івана Франка (Роман Чопик), СДЮСШОР з велоспорту «Медик» (Павло Попович) та група DROHOBYCH BICYCLE CITY (Юрій Тудрій, Тарас Гелета).

В цей день на площі Ринок, де стартував велопрогбіг, учасників свята привітали: перший заступник Дрогобицького міського голови Іван Даців, заступник міського голови Іван Лепкий, відомий громадський діяч Віра Байса, а на фініші велосипедистів радо зустріли голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький.

Про історію заснування МОКу розповів знаний у регіоні фахівець в цій галузі, заступник декана факультету фізичного виховання місцевого педагогічного університету Олександр Лемешко.

Директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» Павло Попович передав усім вітання від свого сина, учасника двох Олімпійських Ігор в Афінах та Пекіні Ярослава Поповича.

На завершення святкового дійства керівники міського та районного структурних підрозділів галузі спорту Роман Проць та Олег Войтечко вручили всім учасникам пам’ятні сертифікати від Президерта МОК Томаса Баха та подякували представникам міліції, станції швидкої медичної допомоги та спортивній громадськості за допомогу в організації та проведенні велопробігу.

Інші новини

ukУкраїнська