«Олімпійський день – 2014» відбувся у місті Новояворівську

24/06/2014

21 червня 2014 р. у м. Новояворівську Яворівського району Львівщини на кросових дистанціях дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» відбулися змагання з легкоатлетичного бігу з нагоди відзначення міжнародного олімпійського дня.

У змаганнях взяли участь вихованці місцевої спортивної школи «Янтар», яка спеціалізується в біатлоні; школярі загальноосвітніх шкіл м. Новояворівська, смт. Івано-Франкове, сіл Старичі та Страдч, а також загін пластунів з м. Новояворівська.

Серед кращих на дистанціях 400 м, 1 000 м та 1 500 метрів у різних вікових групах серед хлопців та дівчат відзначилися Василь Копитко, Сергій Партика, Назар Якимів, Роман Мурін, Христина Станько, Юлія Городня, Катерина Нестер, Галина Шевчик,

Організували та провели змагання на високому рівні тренерсько-викладацький склад ДЮСШ «Янтар» Флис С.М., Шипка П.В., Кожушко Б.Ф.

Усі учасники свята «Олімпійський день-2014» були відзначені спеціальними сертифікатами та пам’ятними значками, а переможці та призери одержали блокноти, книги олімпійської тематики, які надало відділення НОК України у Львівській області.

Переможцями та призерами змагань за програмою свята «Новояворівський Олімпійський день-2014» виявилися:

юнаки:

1998-99 р.н., дистанція 1500 м.

Копитко Василь – І місце

Мойса Євген – ІІ місце

Фірцович Володимир – ІІІ місце

2000-2001 р.н., дистанція 1 000 м.

Партика Сергій  – І місце

Глова Денис – ІІ місце

Іванов Артур –  ІІІ місце

2002-2003 р.н., дистанція 1 000 м.

Якимів Назар – І місце

Кухарчук Віталій – ІІ місце

Левицький Олег – ІІІ місце

дівчата:

1998 р.н., дистанція 1 000 м.

Станько Христина – І місце

2000-2001 р.н., дистанція 1 000 м.

Городня Юлія – І місце

Опрун Дарія – ІІ місце

Малець Анна – ІІІ місце

2002-2003 р.н., дистанція 1 000 м.

Нестер Катя – І місце

Мельничук Діана – ІІ місце

Станько Олеся – ІІІ місце

2003-2004 р.н., дистанція 400 м.

Шевчик Галина – І місце

Лопотяк Юлія – ІІ місце

Шевчик Ірина – ІІІ місце

Серед пластунів на дистанції 1 000 м. переможцями-призерами стали:

Мурін Роман – І місце

Гібало Вадим – ІІ місце

Сенишин Роман – ІІІ місце

Федір Кожушко, директор ДЮСШ «Янтар»

Інші новини