Львів знімає заявку на проведення Олімпіади-2022

30/06/2014

Україна знімає свою заявку на право приймати зимові Олімпійські ігри-2022 і переносить заявку на 2026.

За три тижні до визначення шорт-листа претендентів на 2022 Міжнародний та український Національний олімпійський комітети опублікували спільну заяву. За підсумками конструктивної дискусії між президентом МОК Томасом Бахом, прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком і президентом НОК України Сергієм Бубкою всі сторони погодилися, що Львів направить свої зусилля на боротьбу за право провести Олімпійські ігри 2026, і не буде продовжувати боротьбу за Ігри-2022.

Таке рішення обумовлене нинішньою політичною та економічною ситуацією в Україні, що і обговорювалося трьома сторонами.

“Попередня оцінка, яка була дана робочою групою МОК, свідчить, що Львів має величезний потенціал для майбутнього розвитку – сказав президент МОК Томас Бах. У бесідах з прем’єр-міністром (Яценюком – XSport) і президентом НОК (Бубкою – XSport) ми дійшли висновку, що в нинішніх умовах було б надзвичайно складно продовжувати боротьбу за право проведення Олімпійських ігор-2022, але разом з тим, майбутня кампанія України як можливої господині Ігор має важливе значення для країни взагалі і для українського спорту зокрема”.

У свою чергу Арсеній Яценюк підтверджує, що «заявка України буде мати величезний потенціал для економічного відновлення країни і може нести значні переваги для українського суспільства”.

“Ми б хотіли подякувати МОК за підтримку і розуміння, а також за велику допомогу – як моральну, так і матеріальну, яку отримують спортсмени з усіх куточків країни”, – зазначив президент НОК Сергій Бубка.

www.galsports.com

Інші новини

ukУкраїнська