Тарас Міщук – найкращий спортсмен за підсумками червня 2014 року

02/07/2014

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК Україниу Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини, представника веслування на байдарках і каное – Тараса Міщука!

Це почесне звання талановитий перспективний спортсмен виборов завдяки здобутій золотій нагороді на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років. Ці змагання відбулися 26-29 червня 2014 року у м. Монтес-Ен-Ювелінес, Франція.

Український екіпаж у складі одесита Дениса Коваленка, тернополянина Ельнура Ахадова, Дмитра Янчука з Хмельницького та представника Львівщини Тараса Міщука у перегонах на дистанції 1000 м серед каное-четвірок виборов звання чемпіонів Європи серед молоді, випередивши у фінальному заїзді збірні команди італійців та білорусів.

Вітаємо Тараса Міщука та його тренерів – Заслуженого тренера України Володимира Деця та Михайла Поцюрка!

Незабаром відбудеться вшанування кращого спортсмена Львівщини за результатами спортивного червня

Довідково.

Міщук Тарас Вікторович, 1995 р.н., м. Дубно Рівненської області. Перший тренер Павлюк О.О.

Студент 2 курсу Львівського училища фізичної культури.

Серед кращих спортивних досягнень: 2 місце та 5 місце Чемпіонату Європи серед юніорів, м. Познань (Польща), 26-30.06.2013 р.; 3 місце Чемпіонату світу серед юніорів, м. Велланд (Канада), 1-4.08.2013 р.

Інші новини

ukУкраїнська