Алмати, Осло і Пекін стали містами-кандидатами на Олімпійські ігри-2022

07/07/2014

Виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), до складу якого входить і президент НОК України, віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Сергій Бубка, сьогодні під час свого засідання прийняв одностайне рішення, що Алмати (Казахстан), Осло (Норвегія) і Пекін (Китай) будуть переведені з фази міста-заявника міста до етапу міст-кандидатів на право проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Рішення Виконкому МОК базується на технічному аналізі матеріалів, поданих раніше містами-заявниками в цьому року. З доповіддю за підсумками аналізу виступили представники робочої групи МОК з числа експертів Олімпійських ігор, які оцінили потенціал кожного міста-заявника для успішної організації та проведення зимових Олімпійських ігор 2022.

Технічна оцінка була основана на ряді критеріїв, що охоплюють різноманітні напрямки, такі як спортивні арени, транспорт, розміщення, безпека тощо.

Міста-кандидати матимуть час до січня 2015 року, щоб представити свої файли кандидатів – поглиблену концепцію олімпійських проектів цих міст.

Президентом МОК буде призначено Оціночну комісію з числа членів МОК, які відвідають кожне місто-кандидат і підготують відповідні звіти, щоб допомогти членам МОК в обранні приймаючого міста.

Вибори столиці зимових Олімпійських ігор-2022 відбудуться 31 липня 2015 року на сесії МОК в місті Куала-Лумпур (Малайзія).

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська