«Олімпійське літо» у Славському з учасниками зимових Олімпіад

08/07/2014

На навчально-спортивній базі «Динамо» в мальовничому селищі Славське Сколівського району Львівщини відбулося спортивне свято для дітей в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо».

За сприянням директора Славської бази «Динамо» Олександра Антоненка та волонтерів-студентів Львівського державного університету фізичної культури всі 120 дітей табірної зміни старанно готувались до спортивних забав та «олімпійських» перемог.

Вже традиційно на урочистій церемонії відкриття не обходиться без підняття державного прапору України та прапору НОК України, під час якого діти табору самостійно виконували гімн.

З показовими вправами виступили вихованки динамівської спортивної секції художньої гімнастики, які також у цей період відпочивають в таборі.

На свято приїхали й уславлені спортсмени-олімпійці: учасниця зимових Олімпійських Ігор в Лілехемері, майстер спорту України з гірськолижного спорту, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна та учасник трьох зимових Олімпійських Ігор (Ванкувер, Турін, Сочі), майстер спорту України з санного спорту, стипендіат НОК України Андрій Кісь. Саме Андрій Кісь і розпочав олімпійське свято з розминки.

Старші школярі змагались у таких видах: баскетбол, волейбол, бадмінтон, шахи, настільний теніс, а молодші – ще й рухливій естафеті.

Переможці та призери змагань були нагородженні подарунками НОК України – значками, магнітами, блокнотами та сертифікатами учасника. Сподіваємось що «Олімпійське літо» у таборі дітям запам’ятається хорошими спогадами надовго.

Інші новини

ukУкраїнська