Юрій Підлісний взяв участь в урочистій церемонії вшанування кращих спортсменів Львівщини за підсумками травня та червня 2014 року

18/07/2014

17 липня ц.р. за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації  Юрія Підлісного відбулося розширене засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області, на якому було вшанування кращих спортсменів Львівщини за підсумками травня та червня 2014 року. Лауреатом травня став, зокрема, майстер спорту України міжнародного класу Павло Коростильов (кульова стрільба), червня – майстер спорту України міжнародного класу Тарас Міщук (веслування). Відзнаки та подарунки отримали також особисті тренери кращих спортсменів: Заслужений тренер України Валентина Коростильова, Заслужений тренер України Володимир Дець та Михайло Поцюрко.

Під час засідання члени виконкому відділення також всебічно обговорили актуальні питання розвитку галузі, порушені на зборах робочої групи Міністерства молоді та спорту України з розробки пропозицій щодо реформування системи фізичної культури та спорту України. Зокрема, олімпійський актив Львівщини проаналізував низку актуальних питань подальшого розвитку галузі: адміністративне реформування; програмно-нормативні зміни відповідно до вимог європейського законодавства, про розробку стратегій розвитку спорту вищих досягнень і фізичної культури і масового спорту; про структуру управління сферою фізичної культури та спорту в Україні; про діяльність та фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл; розвиток клубної системи; делегування всеукраїнським федераціям повноважень з розвитку видів спорту з відповідним фінансуванням; про роботу Спортивного комітету України; про потребу у Єдиній спортивній класифікації України тощо.

Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області

Інші новини

ukУкраїнська