Конкурс прогнозів на матчі Прем’єр Ліги сезону 2014-2015 серед спортивних журналістів Галичини

24/07/2014

25 липня, стартує новий сезон у Прем’єр Лізі України 2014/2015 років , а разом з ним розпочнеться і Конкурс прогнозів на матчі Прем’єр Ліги серед спортивних журналістів Галичини.

“Галичина спортивна” проводить цей конкурс разом з відділенням НОК у Львівській області та ІА Вголос. Конкурс триватиме протягом всього чемпіонату та складатиметься з 26 турів.

Переможець та призери конкурсу отримают подарунки від відділення НОК у Львівській області та спортивні футболки від ІА Вголос

Ті хто брав участь у попередніх конкурсах прогнозів вже мають можливість робити прогнози на перший тур. Для нових учасників, інструкція про те, як взяти участь в конкурсі описана у документі Як прийняти участь у конкурсі прогнозів Приєднатися до конкурсу можна починаючи з будь-якого туру.

Зверніть увагу, що в новому сезоні трішки змінились правила нарахування очок:

Вгаданий результат матчу – 1 очко

Вгаданий рахунок – 3 очки

Вгаданий рахунок матчу, в якому забито 4 та більше голів (наприклад 2:2, 3:2 і тп.) – 4 очки

Вгаданий рахунок матчу, що закінчився перемогою однієї з команд, з різницею в 3 та більше м’ячів (3:0, 4:1 і тп.) – 5 очок

Очки не сумуються, тобто за один матч можна отримати – 0, 1, 3, 4 або 5 очок, зараховується максимально можливий варіан

Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців.

PS: Звертаємо Вашу увагу, що прогнози на матчі можна робити на сторінці свого еккаунту і змінювати в будь-який момент до початку кожного окремого матчу. Також можна присилати прогнози на емейл сайту galsports@ukr.net але рекомендуємо Вам потратити трохи часу і розібратися, як робити прогнози самостійно.

galsports.com

Інші новини

ukУкраїнська