II літні Юнацькі Олімпійські ігри – відкрито

16/08/2014

Неймовірне шоу подарували організатори усім, хто мав можливість чи на стадіоні, чи то біля екранів спостерігати за урочистою церемонією відкриття II літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які з 16 по 28 серпня проходитимуть у китайському Нанкіні.

3800 атлетів з понад 200 країн світу та 42 мільйони вболівальників і прихильників спорту насолоджувались фантастичним дійством.

Особливістю цієї церемонії стало те, що команди одразу розташовувалися на трибунах, а лише прапороносці своїх країн проходили коло пошани всім стадіоном. Нагадаємо, що честь пронести стяг України отримала тхеквондистка Юлія Міюц.

Але всі інші традиції залишились незмінними – підняття прапора країни-господарки та Міжнародного Олімпійського Комітету, звучання гімну, клятви спортсмена, атлета і судді.

Ну і звісно ж всі з нетерпінням очікували запалення Олімпійського вогню, організатори не розчарували.

За неймовірним дійством, що відбувалось на стадіоні спостерігали президент МОК Томас Бах, президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому МОК Сергій Бубка, член МОК Валерій Борзов та інші почесні члени олімпійської сім’ї.

То ж II літні Юнацькі Олімпійські ігри – відкрито! 12 днів неймовірних пристрастей та емоції вже готові подарувати нам найкращі атлети світу.

Нагадаємо, що Україну на цих престижних змаганнях у Нанкіні представляють 58 олімпійців з 20 регіонів України. Наші спортсмени вестимуть боротьбу у 22 з 28 видах спорту. Всього на Іграх буде розіграно 222 комплекти нагород.

Успіхів тобі, юнацька збірна України!

http://noc-ukr.org/

Інші новини

ukУкраїнська