Представник кульової стрільби Львівщини Павло Коростильов – переможець та рекордсмен II літніх Юнацьких Олімпійських ігор

18/08/2014

В китайському місті Нанкіні тривають II літні Юнацькі Олімпійські ігри, участь у яких беруть3 600 спортсменів віком від 14 до 18 років з понад 200 країн світу.

У складі збірної команди України, яку представляють 58 юних олімпійців з 20 регіонів України, успішно змагається вихованець Львівського училища фізичної культури, представник спортивної династії Павло Коростильов. Він виборов золоту медаль у змаганнях з кульової стрільби.

У фінальній серії, де всі бали знімаються і все починається з початку, боротьба тривала до останнього пострілу. Але Павло, який захопив лідерство майже на початку сесії, нікому не збирався віддавати свою перемогу. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Вітаємо Павла Коростильова та його тренерів В. Коростильову, О. Камінського.

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6).

«Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я виборов медаль», – прокоментував чемпіон.

За словами новоспеченого чемпіона, ніяких особливих хвилювань сьогодні не було, все як завжди на тренуванні. На запитання чи заважала музика і оплески під час старту, Павло відповів: «Ні, я ні про що не думав. Намагався від всього абстрагуватися».

Для збірної команди України це друга золота й третя загалом медалі на цих Іграх.

Змагання в Нанкіні триватимуть до 28 серпня. Загалом на Іграх буде розіграно 222 комплекти нагород в 28 видах спорту.

Інші новини

ukУкраїнська